• دوشنبه / ۲۸ مهر ۱۳۹۹ / ۱۷:۳۹
  • دسته‌بندی: سینما و تئاتر
  • کد خبر: 99072820787
  • منبع : روابط عمومی برنامه

جشنواره دانشجویی "امید" بخشی از فیلم هایش را معرفی کرد

جشنواره دانشجویی "امید" بخشی از فیلم هایش را معرفی کرد

دبیر نهمین جشنوارهٔ ملی فیلم کوتاه و عکس دانشجویان (امید) اسامی فیلم‌های داستانی، تجربی، صدثانیه‌ای و بخش ویژهٔ پذیرفته‌شده در جشنواره را اعلام کرد.

به گزارش دکتر تیز،حسین یزدانشناس، دبیر نهمین دورهٔ جشنوارهٔ فیلم کوتاه و عکس امید گفت از سوی هیئت انتخاب جشنواره شامل مقداد جعفرزاده، پویان شعله‌ور، سیاوش شهابی، اسدالله غلامعلی و بنده از میان آثار ارسالی، فیلم‌های پذیرفته شده در جشنواره به شرح زیر اعلام شد:
بخش داستانی
1.    ناهید، صمد علی‌زاده
2.    فشن، فردین انصاری
3.    اشانتیون، نشاط باقری
4.    چشم، مهشاد ولی
5.    پاس، الیکا عبداللهی
6.    تایم‌آوت، علی ریاحی
7.    مادر برفی، مرجان خسروی
8.    یارا، حمید کرمانی
9.    تاناکورا، حامد پری‌زاده، میثم حسینی و امیررضا رشتی
10.    قاتل، محمدرضا غلامان
11.    ظهر جمعه، یاسین رضوانی
12.    تالار آینه، سارا رشتی محمد
13.    هفتهٔ شانزدهم، هاشم تمدنی جهرمی
14.    رای، سپیده برنجی
15.    خراش، مجید امینی
16.    عصر گاوآهن، محسن مهاجری
17.    تأخیر، نیما سیاوش
18.    عدن، شایان ابراهیمی
19.    قهوه فرانسه، گلزار فرزانه
20.    گوشت‌تلخ، فرید حاجی
21.    گوسفندان ما را خواهند بلعید، مصطفی رستم‌پور و عاطفه رضایان
22.    چهار از پنج، بهار توفیقی
23.    انتهای جاده، سوران رحیمی
24.    خوابی که نمی‌بینم، مجید حلوایی
25.    عروسک چوبی، محمدرضا میثاقی
بخش تجربی
1.    وارونگی، امیرحسین ریاحی
2.    پرومته در خواب، مسعود احمدی
3.    تروکسلر، مسعود جوادزاده
4.    غرقاب، مسلم آقاکوچک‌زاده
5.    اسکیت، مهدی گلناری
6.    پورتال، مسعود جوادزاده
بخش صدثانیه‌ای
1.    قرینهٔ غریب، سجاد دهنوی
2.    عروسک، سرور رضایی
3.    تعدیل، کیوان سروری
4.    فاتحه، محمدرضا شهبانی نوری
5.    وارونگی، امیرحسین ریاحی
6.    سرو، خشایار الوندی
7.    پورتال، مسعود جوادزاده
بخش ویژه (اعتیاد و آسیب‌های اجتماعی/ زیست دانشجویی)
1.    ورطه، الناز قنبری
2.    سپر، نیما موقتی
3.    تای‌بریک، علی ریاحی
4.    خیزران، فرید حاجی
5.    مسی، مجتبی رستمی‌فر
6.    گودال‌های عمیق، مسعود معرفی
7.    گوسفندان ما را خواهند بلعید، مصطفی رستم‌پور و عاطفه رضایان
8.    اشانتیون، نشاط باقری
9.    تأخیر، نیما سیاوش
10.    هفتهٔ شانزدهم، هاشم تمدنی جهرمی
نهمین جشنوارهٔ فیلم کوتاه و عکس دانشجویان سراسر کشور (امید)، توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و به میزبانی دانشگاه خلیج فارس از 5 تا 8 آبان ماه در بوشهر برگزار می‌شود.

  • در زمینه انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:
  • -لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  • -«دکتر تیز» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
  • - دکتر تیز از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
  • - نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.

نظرات

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.