پیروزی جوکوویچ و اوساکا در دور دوم رولان گاروس

پیروزی جوکوویچ و اوساکا در دور دوم رولان گاروس

تنیسور صربستانی و بانوی شماره یک جهان با شکست حریفانشان به دور سوم تنیس رولان گاروس صعود کردند.

به نقل از دکتر تیز از گزارش ایسنا، در پنجمین روز تنیس رولان گاروس دیدار های دور دوم پیگیری شد و دو تنیسور برتر جهان در بخش مردان و زنان با پیروزی برابر حریفانشان به دور بعد صعود کردند.

نواک جوکوویچ برابر هری لاکسونن قرار گرفت و ۳ بر صفر پیروز شد. مرد شماره یک جهان ست نخست را به راحتی برد و ۶ بر یک حریف سوییسی اش را شکست داد. برتری تنیسور صربستانی ادامه داشت و در ست دوم ۶ بر ۴ پیروز شد. او در ست سوم با نتیجه ۶ بر ۳ حریف خود را شکست داد و به دور بعد راه یافت.

در دیگر بازی مهم بخش مردان دومینیک تیم به مصاف الکساندر بابلیک رفت و ۳ بر یک پیروز شد. مرد شماره ۴ جهان در ست نخست توانست ۶ بر ۳ حریف ازبک خود را شکست دهد اما ست دوم را ۷ بر ۶ واگذار کرد. او در ادامه جبران کرد و در ست های سوم و چهارم با نتایج ۶ بر ۳ و ۷ بر ۵ پیروز شد.

الکساندر زورف برابر میکائیل یمر قرار گرفت و ۳ بر صفر حریف سوئدی اش را شکست داد. مرد شماره ۵ جهان در ست اول و دوم به راحتی حریفش را پشت سر گذاشت و به ترتیب ۶ بر یک و ۶ بر ۳ پیروز شد اما در ست سوم با پیروزی نزدیک ۷ بر ۶ توانست به دور بعد راه یابد.

حذف دیگو شوارتسمن از دیگر اتفاق های مهم این روز بود. تنیسور آرژانتینی برابر هموطنش لئوناردو مایر ۳ بر یک شکست خورد.

کوئواس، کاروسو و لایوویچ نیز با پیروزی برابر حریفانشان به دور بعد راه یافتند.

در بخش بانوان نائومی اوساکا در یک بازی تماشایی ۲ بر یک ویکتوریا آزارنکا را شکست داد. در دیداری که ۲ ساعت و ۵۰ دقیقه طول کشید بانوی شماره یک جهان ست نخست را ۶ بر ۴ واگذار کرد. تنیسور ژاپنی در ست دوم توانست جبران کند و ۷ بر ۵ پیروز شد. این ست ۸۵ دقیقه طول کشید. او در ست سوم نیز حریف بلغاری اش را شکست داد و ۶ بر ۳ پیروز شد.

سرنا ویلیامز برابر کرومی نارا قرار گرفت و با نتیجه ۲ بر صفر حریف ژاپنی اش را شکست داد. تنیسور آمریکایی در ست نخست ۶ بر ۳ پیروز شد و ست دوم را با نتیجه ۶ بر ۲ به نفع خود پایان داد.

الکساندرووا، زادیونف، آنیسیمووا، سینیاکووا، اسویاتک، بارتی، بگو، بنچیچ و کنین نیز به دور سوم صعود کردند.

? منبع : سرویس ورزشی ایسنا
? لینک منبع
? کد خبر : 98030904015
? خبرنگار : 71549
? تاریخ : ۹ خرداد ۱۳۹۸ / ۱۹:۰۸
منتشر شده توسط بخش ورزشی دکتر تیز

Leave A Reply

Your email address will not be published.

18 − 9 =