حامی: مافیای موسیقی پس از «کرونا» می‌روند

تعداد لایک های ویدئو : 2

تعداد دیسلایک های ویدئو : 0

تعداد مشاهده ویدئو : 120

منتشر شده توسط کانال : MusiceMa

مشاهده بصورت مستقیم (یوتیوب)

در صورتی که ویدیو مورد نظر با دیدئو پخش نشد شما میتوانید با استفاده از پخش کننده اصلی یوتیوب آن را مشاهده نمایید. (پلیر اصلی یوتیوب در سمت راست این متن قرار گرفته است.)

توضیحات

اگر شیوع ویروس کرونا پیش نمی‌آمد «حامی» هم یکی از خواننده‌هایی بود که باید آلبومش را روانه بازار می‌کرد. او در طول چند ماه اخیر هم مانند تمامی هنرمندان، خانه‌نشین و در قرنطینه بود. مصاحبه جدید او هم در این شرایط انجام شد و با حاشیه‌های زیادی همراه بود. چرا که حامی در این مصاحبه از تغییرات هنر و سلیقه مردم در حوزه موسیقی پس از کرونا می‌گوید. حمید حامی اعتقاد دارد که پس از کرونا دیگر مافیای موسیقی و حتی به گفته او نا به کاران و جادوگرانی که در سلیقه مردم تغییرات عمده ایجاد کرده بودند دیگر موفق نخواهند بود. حامی همچنین در بخش دیگری از این مصاحبه درباره جنجال دستمزدهای خوانندگان در کنسرت های آنلاین می گوید. او در این مصاحبه واکنش جدی نسبت به حاشیه های برخی افراد راجع به دستمزد خوانندگان در کنسرت های آنلاین زمان کرونا نشان می دهد. در بخش دیگری از این مصاحبه هم حامی از شرایط خودش در روزهای قرنطینه و کرونا می گوید.

-آنها که در هنر سوداگری می‌کردند نگران فروش کنسرت‌هایشان پس از کرونا هستند
-بعد از کرونا سلیقه موسیقی در جهت مثبت ارتقا پیدا خواهد کرد
-کنسرت‌هایی که فکر پشت آنها است پس از کرونا موفق‌تر خواهند بود
-آثاری که در این دوره ساخته شده یک جهش رو به جلو خواهد داشت
-کسانی که متفکر و هنرمندان حقیقی هستند، از کرونا و قرنطینه نمی‌ترسند .

  • تمامی حقوق این ویدئو متعلق به وبسایت یوتیوب و کاربر MusiceMa میباشد و دکتر تیز هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آن نخواهد داشت.
  • در صورتی که ویدئو شما توسط پلیر دیدئو پخش نشد، میتوانید از پلیر اصلی یوتیوب (قابل استفاده برای کاربران خارجی) استفاده کنید.

امتیاز ویدئو (از پنج نمره) : 5.00
تاریخ انتشار ویدئو : 2020-09-12 14:39:00
کلمات کلیدی مرتبط با این ویدئو :
کرونا

منتشر شده توسط رسانه تصویری دکتر تیز

منبع یوتیوب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + شانزده =