نظر سید ال سبزواری در مورد دکترین مشترکین آقای کمال الحیدری

تعداد لایک های ویدئو : 193

تعداد دیسلایک های ویدئو : 1

تعداد مشاهده ویدئو : 2457

منتشر شده توسط کانال : طريق السلام

مشاهده بصورت مستقیم (یوتیوب)

در صورتی که ویدیو مورد نظر با دیدئو پخش نشد شما میتوانید با استفاده از پخش کننده اصلی یوتیوب آن را مشاهده نمایید. (پلیر اصلی یوتیوب در سمت راست این متن قرار گرفته است.)

توضیحات

مرجع و اندیشمند اسلامی ، آیت الله سید کمال الحیدری ، عنوان درس شواهد 120 با این موضوع مغایرت دارد سید ال سبزواری ، خداوند ممکن است خود را در تنظیم دقیق اصول تقدیس کند ، در بخش دوم صفحه 151 می گوید: آیا این فکر در اعتقادات به عنوان یک ملاحظه در زیربخشها در نظر گرفته می شود ، با توجه به اینکه نظر مجتهد از تقلید به ارث می رسد با دانستن اینکه اگر فکر می کند آن را به ارث می برد ، این فکر را می کند که نشان از نظر او داشته است. زیر شاخه ها شامل اعتقادات است ، یا حق نمی گوید که آنها به دو دسته تقسیم می شوند: اعتقادی که از ما خواسته می شود دانش و اعتقادی را به دست آوریم که در آن دانش درخواست نشده است. درمورد بخش اول ، درک کافی از آن کافی نیست ، و از آنجا که سنت چیزی جز حدس و ارث به ارث نمی برد ، بنابراین تقلید مانند هر چیزی جایز نیست ، این بخش اول مانند اعتقاد به خداست و شخص از شما می خواهد که به شما بگوید: شما به حضور خدا ایمان دارید ، او می گوید من فکر می کنم که خدا وجود دارد این قابل قبول نیست تا زمانی که شما فکر می کنید که ایمان وجود ندارد ، رسول خدا به وجود خود اعتقاد دارد او یک داستان موجود را برای من می گوید این هنوز ایمان نیست بنابراین ما آمدیم و اعتقادات را به اصول اعتقاد و شاخه های اعتقاد به اصول اعتقاد تقسیم کردیم که از پنج یا ده موضوع تجاوز نمی کند و باید در این بخش اول بدست آید. و بخش دوم تا زمانی که وی در صفحه 155 بگوید مزایای فایده اول به دست می آید ، شکی نیست و همچنین بخش دوم که در آن نتیجه ای از استنباط های کلامی و عاقلانه تلقی نمی شود. امامت به نبوت اعتقاد دارند ، آنها به توحید اعتقاد دارند این به اثبات استنباط می شود … بر اساس فرکانس ، به عنوان مثال ، به معنای اعتقادات افراد عادی است. و دیگران که از آنچه گفته شد به آن اطمینان داده اند و بیش از آن قادر به انجام کار نیستند ، این نظر آقای سبزواری است

  • تمامی حقوق این ویدئو متعلق به وبسایت یوتیوب و کاربر طريق السلام میباشد و دکتر تیز هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آن نخواهد داشت.
  • در صورتی که ویدئو شما توسط پلیر دیدئو پخش نشد، میتوانید از پلیر اصلی یوتیوب (قابل استفاده برای کاربران خارجی) استفاده کنید.

امتیاز ویدئو (از پنج نمره) : 4.97
تاریخ انتشار ویدئو : 2020-07-16 21:55:17
کلمات کلیدی مرتبط با این ویدئو :
سینمایی تلقین

منتشر شده توسط رسانه تصویری دکتر تیز

منبع یوتیوب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 3 =