کمدی مقابل کرونا! اینگو اپل و حال و هوای خوب در کشور دیر تغییر SWR

تعداد لایک های ویدئو : 354

تعداد دیسلایک های ویدئو : 146

تعداد مشاهده ویدئو : 54149

منتشر شده توسط کانال : SWR Spätschicht

مشاهده بصورت مستقیم (یوتیوب)

در صورتی که ویدیو مورد نظر با دیدئو پخش نشد شما میتوانید با استفاده از پخش کننده اصلی یوتیوب آن را مشاهده نمایید. (پلیر اصلی یوتیوب در سمت راست این متن قرار گرفته است.)

توضیحات

اینگو آپلت طوفان میان کمدین های آلمانی است. با او روشن است: در دوازده طنز وجود دارد! با وجود خطهای قوی و ضربان ناخوشایند ، درد عضلانی را که در حال خنده است آزمایش کرده و آزمایش می کند.

در کانال تغییر اواخر عضو شوید: http://bit.ly/swrspaetschicht
هوادار اواخر شیفت شوید: http://facebook.com/swrspaetschicht
 
_____________________________
 
ما در یک زمان خاص زندگی می کنیم – و این به یک قالب ویژه کمدی نیاز دارد. این دقیقاً همان چیزی است که “تغییر اواخر” با میزبان فلورین شرودر و پنج هنرمند مختلف برای آنجا حضور دارند. در اینجا جنون و پوچی های زندگی روزمره اجتماعی به طنز مورد هدف قرار می گیرد. جانبازان باتجربه مانند ژوزف هادر ، لیزا فیتز و ماتیاس ریچلینگ میهمان بودند ، اما وحشیان جوانی همچون Sascha Grammel و Alain Frei (RebellComedy) نیز حضور داشتند. این یک ترکیب جذاب با احساس خانواده ایجاد می کند. در سال 2019 ، اواخر شیفت وارد سال چهارم خود در تئاتر دولتی ماینز می شود و خانه کمدی هوشمندانه و سرگرم کننده است. این محیط نه تنها جلوه ای منحصر به فرد به نمایش می بخشد ، بلکه فرصتی برای سست کردن فرمت ایستاده با بازی های کوچک و غیره نیز می دهد. تغییر اواخر نیز با ظواهر خاص و متن های اختصاصی توسط هنرمندان مشخص می شود. بخش جدایی ناپذیر “دیدگاه شرودر” است ، که در آن میزبان فقید شیفت به طرز طنز آمیز موضوعی را مطرح می کند که بسیار مورد بحث در امور جاری است. خواه Brexit ، موفقیت AfD در شرق یا ماه های زیادی که گرتا تونبرگ و جمعه ها برای آینده دارند – هیجان کافی برای خندیدن در اواخر تغییر وجود دارد! طنز و کاباره کلاس برتر!
 
کمدی به جای تاج! اینگو آپلت همه آنها را در نظر دارد: مرکل ، کوین کونتر و شرکت مهمتر از همه ، او می خواهد نفرت را آموزش دهد – برای زنان و مردان. Enteratainer را نیز می توانید در اول در کاباره از فرانکن یا نوهر مشاهده کنید. Django Asül با پاهای دوم خود یک بررسی خنده دار از سال را برگزار می کند و مرتباً در میبوکاستیچ و نوکربرگ ظاهر می شود. لیزا فیتز به تازگی در K Trelner Treff حضور داشت و با ترانه اش “Ich چیزی دید” احساس فوق العاده ای ایجاد کرد. فلورین شرودر همچنین در نمایش اول یا نمایش طنز Florian شرودر از Nuhr نیز شناخته شده است. ،

  • تمامی حقوق این ویدئو متعلق به وبسایت یوتیوب و کاربر SWR Spätschicht میباشد و دکتر تیز هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آن نخواهد داشت.
  • در صورتی که ویدئو شما توسط پلیر دیدئو پخش نشد، میتوانید از پلیر اصلی یوتیوب (قابل استفاده برای کاربران خارجی) استفاده کنید.

امتیاز ویدئو (از پنج نمره) : 3.54
تاریخ انتشار ویدئو : 2020-03-13 19:00:04
کلمات کلیدی مرتبط با این ویدئو :
کرونا

منتشر شده توسط رسانه تصویری دکتر تیز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × چهار =