اخبار ایران و جهان- دریک نگاه- ۲۰ بهمن ساعت ۱۷

تعداد لایک های ویدئو : 3

تعداد دیسلایک های ویدئو : 0

تعداد مشاهده ویدئو : 85

منتشر شده توسط کانال : Simay Azadi TV

مشاهده بصورت مستقیم (یوتیوب)

در صورتی که ویدیو مورد نظر با دیدئو پخش نشد شما میتوانید با استفاده از پخش کننده اصلی یوتیوب آن را مشاهده نمایید. (پلیر اصلی یوتیوب در سمت راست این متن قرار گرفته است.)

توضیحات

وزیر خارجه کانادا:‌ با گذشت ۳۰ روز هنوز جعبه سیاه تجزیه و تحلیل نشده
فرانسوا فیلیپ شامپین وزیر خارجه کانادا روز یکشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی در اتیوپی گفت: رژیم ایران دارای قابلیت کارشناسی تجزیه و تحلیل جعبه های سیاه هواپیمای سرنگون شده اوکراینی را ندارد. ۳۰ روز از ساقط کردن هواپیمای مسافربری اوکراینی توسط رژیم ایران بر فراز آسمان تهران می گذارد. زمان آن رسیده است که این بن بست خاتمه داده شود که چه کسی جعبه های سیاه را مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهد داد
سی پی20بهمن
رشوه و خرید و فروش رای در آستانه نمایش انتخابات رژیم
محمود صادقی عضو مجلس رژیم در نامه‌ای به آخوند جنتی دبیر شورای نگهبان ارتجاع نوشت: موضوع دلالان تأیید صلاحیت محدود به این دوره انتخابات نیست و در انتخابات گذشته نیز سابقه داشته و ریشه‌دار بوده است و گاهی تا چهار میلیارد تومان رشوه دریافت می‌کنند.
وی در نامه خود نوشت برخی مستندات از جمله صدای ضبط شده دلالان حکایت از دسترسی آنها به پرونده‌های نامزدهای انتخابات در شورای نگهبان دارد.
اکبر اعلمی نماینده سابق مجلس ارتجاع نیز فاش کرد: شبکه خرید و فروش صلاحیت با مداخله نهاد امنیتی و با ادله و مدارک کافی و حضور شهود مختلف کشف شده است.
تلگرام اکبر اعلمی 19/11/98

تصفیه باندی در آستانه نمایش انتخابات
علی اکبری عضو مجلس ارتجاع نسبت به عواقب تصفیه های باندی گفت: دارند صحنه را عوض می‌کنند. در حقیقت ساختار در حال عوض شدن است. یکی از روسای کمیسیون‌ها چندماه قبل گفته‌ بود که بیاییم و از رییس‌جمهوری سلب صلاحیت کنیم که این به اعتقاد من یک دم خروس است که نشان می‌دهد برای دوره بعد خیلی خواب‌ها دیده‌اند و احتمالا روی ترکیب ساختار به‌طور جد متمرکز شوند
وی افزود: هر روز این دامنه خودی و غیرخودی در حال تنگ‌تر شدن است و همین باعث شده که ما بخش عمده‌ای از سرمایه‌های اجتماعی‌مان را از حیز انتفاع ساقط کنیم
روزنامه اعتماد(رژیم) ۲۰/۱۱/۹۸
خودداری رئیس جمهوری آلمان از ارسال تبریک به سران رژیم به مناسبت 22بهمن
فرانک والتر اشتاین‌مایر رئیس‌جمهور آلمان با توجه به کشتار قیام کنندگان توسط رژیم آخوندی، به مناسبت ۲۲بهمن پیام تبریکی برای سران رژیم نمی فرستد.
سخنگوی دفتر ریاست‌جمهوری آلمان در پاسخ به سؤال هفته‌نامة ولت ام زونتاگ، گفت: «با توجه به تحولات ماههای گذشته در ایران تلگرام تبریکی از سوی رئیس‌جمهور در کار نخواهد بود».
دی‌ولت نوشت: «در ماه نوامبر گذشته (آبان‌ماه) نیروهای امنیتی (رژیم ایران) تنها طی چند روز، دست‌کم ۱۵۰۰تظاهرکننده را به‌قتل رساندند و ۷۰۰۰نفر را دستگیر کردند».
سایت دی ولت: 981119
طوفان “زابینه و “لغو ۱۰۰ پرواز فرودگاه فرانکفورت
با نزدیک شدن طوفان “زابینه” ۱۰۰ پرواز در فرودگاه فرانکفورت آلمان لغو شده‌اند. طوفان “زابینه” یک طوفان زمستانی است که به طور میانگین هر دو سال یک بار در بخش‌هایی از اروپا و به‌ویژه آلمان شروع می شود. پیش‌بینی شده که این طوفان این بار با رگبارهای شدید و رعد و برق همراه باشد.
دویچه وله 20بهمن .

منتشر شده توسط رسانه تصویری دکتر تیز

منبع یوتیوب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + 8 =