Warning: file_put_contents(/home/lb1drt/domains/drtiz.ir/public_html/wp-content/uploads/2020/06/psp-videos/437027-youtube_ajmzWHJ8hJY.jpg): failed to open stream: Permission denied in /home/lb1drt/domains/drtiz.ir/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/sitemap/init.php on line 1273

Warning: file_put_contents(/home/lb1drt/domains/drtiz.ir/public_html/wp-content/uploads/2020/06/psp-videos/437027-youtube_user.jpg): failed to open stream: Permission denied in /home/lb1drt/domains/drtiz.ir/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/sitemap/init.php on line 1273

بدانید که چگونه می توانید بین تاج و سرما مشترک تمایز قائل شوید | اخبار ABP

تعداد لایک های ویدئو : 3700

تعداد دیسلایک های ویدئو : 390

تعداد مشاهده ویدئو : 568808

منتشر شده توسط کانال : ABP NEWS

مشاهده بصورت مستقیم (یوتیوب)

در صورتی که ویدیو مورد نظر با دیدئو پخش نشد شما میتوانید با استفاده از پخش کننده اصلی یوتیوب آن را مشاهده نمایید. (پلیر اصلی یوتیوب در سمت راست این متن قرار گرفته است.)

توضیحات

در سطح جهان 152.901 مورد و 5.801 مرگ و میر رخ داده است. این ارقام همچنین شامل چین است. داده ها نشان می دهد که تاکنون 12،29،363 در فرودگاههای سراسر هند غربالگری شده است. اگر شخصی در سن خانه دارید ، زمان آن است که اقدامات دیگری انجام دهید تا اینکه ترس COVID-19 از بین برود. بزرگسالان مسن که در جوامعی که ویروس شیوع یافته است زندگی می کنند باید از اقدامات احتیاطی اضافی مانند جلوگیری از اماکن عمومی استفاده کنند.
# کورناویروس # سرد #ABPNewsLive

برای عضویت در کانال YouTube ما در اینجا: https://www.youtube.com/user/abpnewstv
 
برنامه ABP را برای اپل بارگیری کنید: https://itunes.apple.com/in/app/abp-live-abp-news-abp-ananda/id811114904؟mt=8
برنامه ABP را برای Android بارگیری کنید: https://play.google.com/store/apps/details؟id=com.winit.starnews.hin&hl=fa
 
درباره کانال:
ABP News یک مرکز خبری است که اخبار جامع و به روز از سراسر هند و جهان را در اختیار شما قرار می دهد. جدیدترین داستانهای برتر ، امور فعلی ، ورزش ، تجارت ، سرگرمی ، سیاست ، اخترشناسی ، معنویت و موارد دیگر را فقط در اخبار ABP دریافت کنید.
ABP News یک کانال پرطرفدار اخبار هندی است که در مارس 2004 با عنوان STAR News آغاز به کار کرد و از اول ژوئن 2012 به ABP News ارسال شد.
 
چشم انداز کانال “Aapko Rakhe Aagey” است – وعده یابی و آگاهی هر فرد. ABP News به عنوان یک کانال مسئول با رویکردی منصفانه و متعادل تعریف شده است که گزارش سریع را با تحلیل روشنگری اخبار و امور جاری ترکیب می کند.
 
ABP News شهرت خود را به عنوان کانال مردم حفظ می کند. قالب های برجسته آن ، اتاق خبرهای مدرن ، توجه 48 میلیون هندی را به صورت هفتگی توجه می کند.
 
به صورت زنده در http://abpnews.abplive.in/live-tv تماشا کنید
ABP هندی: http://abpnews.abplive.in/
ABP انگلیسی: http://www.abplive.in/
 
دسته رسانه های اجتماعی:
اینستاگرام: https://www.instagram.com/abpnewstv/؟hl=fa
فیس بوک اخبار ABP (انگلیسی): https://www.facebook.com/abplive/؟ref=br_rs
فیس بوک: https://www.facebook.com/abpnews/
توییتر: https://twitter.com/abpnews.

  • تمامی حقوق این ویدئو متعلق به وبسایت یوتیوب و کاربر ABP NEWS میباشد و دکتر تیز هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آن نخواهد داشت.
  • در صورتی که ویدئو شما توسط پلیر دیدئو پخش نشد، میتوانید از پلیر اصلی یوتیوب (قابل استفاده برای کاربران خارجی) استفاده کنید.

امتیاز ویدئو (از پنج نمره) : 4.52
تاریخ انتشار ویدئو : 2020-03-15 06:40:23
کلمات کلیدی مرتبط با این ویدئو :
کرونا

منتشر شده توسط رسانه تصویری دکتر تیز

منبع یوتیوب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − 12 =