Warning: file_put_contents(/home/lb1drt/domains/drtiz.ir/public_html/wp-content/uploads/2020/06/psp-videos/435279-youtube_n_9eNpi2n2s.jpg): failed to open stream: Permission denied in /home/lb1drt/domains/drtiz.ir/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/sitemap/init.php on line 1273

درخواست اعلام وضعیت قرمز در حاشیه خزر – ۶۰ دقیقه ۱۸ اسفند

تعداد لایک های ویدئو :

تعداد دیسلایک های ویدئو :

تعداد مشاهده ویدئو : 48899

منتشر شده توسط کانال : BBC Persian

مشاهده بصورت مستقیم (یوتیوب)

در صورتی که ویدیو مورد نظر با دیدئو پخش نشد شما میتوانید با استفاده از پخش کننده اصلی یوتیوب آن را مشاهده نمایید. (پلیر اصلی یوتیوب در سمت راست این متن قرار گرفته است.)

توضیحات

امروز دهها نفر دیگر در ایران بر اثر بیماری ناشی از ویروس کرونا جان دادند. یک نماینده مجلس از حسن روحانی خواسته تا در استان مازندران وضعیت قرمز اعلام کند. در مورد رقم دقیق قربانیان خبرهای ضد و نقیض منتشر می شود. آمار رسمی در سراسر ایران کمتر از دویست نفر است، ولی از یک مقام وزارت بهداشت نقل شد که فقط در گیلان دویست نفر به علت ابتلا به کرونا جان داده اند، اگرچه او بعدا حرف خود را اصلاح کرد. چرا در ایران آمار قربانیان و مبتلایان متناقض است؟ به نظر می آید که در چین، سرعت گسترش بیماری به شکلی قابل توجه کم شده، ولی اوضاع در کره جنوبی و ایتالیا وخیم است. شمال ایتالیا با جمعیتی حدود شانزده میلیون نفر قرنطینه شده. چرا کار ایتالیا به اینجا رسید؟

مصاحبه
یاسر قرشی، پزشک
اعظم بهرامی، خبرنگار
آرش همپای، فعال حقوق پناهجویان
اکبر گلپایگانی، مشهور به گلپا خواننده صاحب نام و دوست هوشنگ ظریف

اینستاگرام: https://www.instagram.com/bbcpersian
فيسبوک: https://www.facebook.com/bbcpersian
وبسايت ما: http://www.bbc.co.uk/persian/
توييتر: https://twitter.com/bbcpersian
#BBCPersian .

  • تمامی حقوق این ویدئو متعلق به وبسایت یوتیوب و کاربر BBC Persian میباشد و دکتر تیز هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آن نخواهد داشت.
  • در صورتی که ویدئو شما توسط پلیر دیدئو پخش نشد، میتوانید از پلیر اصلی یوتیوب (قابل استفاده برای کاربران خارجی) استفاده کنید.

امتیاز ویدئو (از پنج نمره) : nan
تاریخ انتشار ویدئو : 2020-03-08 20:11:44
کلمات کلیدی مرتبط با این ویدئو :
گلپا

منتشر شده توسط رسانه تصویری دکتر تیز

منبع یوتیوب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + 6 =