نتایج اولیه دموکرات 2020 از میشیگان ، میسوری و موارد دیگر (FULL LIVE STREAM)

تعداد لایک های ویدئو : 851

تعداد دیسلایک های ویدئو : 845

تعداد مشاهده ویدئو : 177184

منتشر شده توسط کانال : Washington Post

مشاهده بصورت مستقیم (یوتیوب)

در صورتی که ویدیو مورد نظر با دیدئو پخش نشد شما میتوانید با استفاده از پخش کننده اصلی یوتیوب آن را مشاهده نمایید. (پلیر اصلی یوتیوب در سمت راست این متن قرار گرفته است.)

توضیحات

رای دهندگان در آیداهو ، می سی سی پی ، میشیگان ، میسوری ، داکوتای شمالی و ایالت واشنگتن در 10 مارس رای گیری در زمینه ابتدایی بطور فزاینده دموکراتیک برگزار می کنند. در مسابقه. سناتور الیزابت وارن (D-Mass.) پس از عملکرد ناامید کننده در سوپر سه شنبه کنار رفت.

بایدن تایید های کلیدی را از رقبای سابق خود کسب کرده است – مایک بلومبرگ ، شهردار سابق نیویورک ، رئیس سابق South Bend ، ایندست ، شهردار پیت باتیگیگ و سنس. ایمی کلوبوچار ، کامالا هریس و کوری بوکر همگی حمایت خود را از معاون رئیس جمهور پیشین اعلام کرده اند. چرخش خیره کننده بیدن پس از اجرای ضعیف در سه مسابقه ابتدایی ، ساندرس را تحت فشار قرار داد تا حرکت او را معکوس کند.

هر دو سندرز و بایدن گفتند كه از توصیه های مقامات بهداشت عمومی پیروی می كنند زیرا تعداد موارد تائید شده در كرونوویروس آمریكا از 500 نفر افزایش یافته است. ایالت واشنگتن بیشترین تعداد موارد را در كشور دارد. بیشتر بخوانید: https://wapo.st/39iES0i. مشترک شدن در واشنگتن پست در یوتیوب: https://wapo.st/2QOdcqK

ما را دنبال کنید:
توییتر: https://twitter.com/washingtonpost
اینستاگرام: https://www.instagram.com/washingtonpost/
فیس بوک: https://www.facebook.com/washingtonpost/.

  • تمامی حقوق این ویدئو متعلق به وبسایت یوتیوب و کاربر Washington Post میباشد و دکتر تیز هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آن نخواهد داشت.
  • در صورتی که ویدئو شما توسط پلیر دیدئو پخش نشد، میتوانید از پلیر اصلی یوتیوب (قابل استفاده برای کاربران خارجی) استفاده کنید.

امتیاز ویدئو (از پنج نمره) : 2.51
تاریخ انتشار ویدئو : 2020-03-11 04:14:51
کلمات کلیدی مرتبط با این ویدئو :
سریع و خشن 8

منتشر شده توسط رسانه تصویری دکتر تیز

منبع یوتیوب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 4 =