فضا همان چیزی است که اهمیت دارد: با نگاه به ارزش اصلی واقعیت مختلط | THR1045

تعداد لایک های ویدئو : 0

تعداد دیسلایک های ویدئو : 0

تعداد مشاهده ویدئو : 2

منتشر شده توسط کانال : Microsoft Ignite

مشاهده بصورت مستقیم (یوتیوب)

در صورتی که ویدیو مورد نظر با دیدئو پخش نشد شما میتوانید با استفاده از پخش کننده اصلی یوتیوب آن را مشاهده نمایید. (پلیر اصلی یوتیوب در سمت راست این متن قرار گرفته است.)

توضیحات

در این جلسه ، توسعه دهندگان ، متخصصان فناوری اطلاعات و تصمیم گیرندگان می آموزند که چرا دنبال یک راه حل واقعیت مختلط در مقایسه با یک برنامه دو بعدی ، اینقدر متفاوت و با ارزش است. بسیاری از برنامه های MR گرافیکی را در سه بعد به صورت بصری جذاب نمایش می دهند اما در آنجا متوقف می شوند. اغلب این نتیجه یک فرصت از دست رفته است: تعامل در فضای 3D باعث ایجاد سناریوهای کاملاً جدید می شود که با برنامه های 2D غیرممکن خواهد بود.

مجری بحث می کند که از داشتن برنامه ای که از لحاظ مکانی آگاهی داشته باشد و از چه ارزش های جدیدی می توان آنلاک کرد ، چه دیدگاه هایی را می توان کسب کرد.

این جلسه نقاط شروع لازم برای توسعه دهندگان و راهنمایی برای تصمیم گیرندگان را فراهم می کند ، و این امکان را به شما می دهد تا در مورد راه حل های مختلف فکر کنند و شروع به ساخت برنامه کنند.

  • تمامی حقوق این ویدئو متعلق به وبسایت یوتیوب و کاربر Microsoft Ignite میباشد و دکتر تیز هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آن نخواهد داشت.
  • در صورتی که ویدئو شما توسط پلیر دیدئو پخش نشد، میتوانید از پلیر اصلی یوتیوب (قابل استفاده برای کاربران خارجی) استفاده کنید.

امتیاز ویدئو (از پنج نمره) : nan
تاریخ انتشار ویدئو : 2020-01-14 09:08:12
کلمات کلیدی مرتبط با این ویدئو :
سفینه فضایی

منتشر شده توسط رسانه تصویری دکتر تیز

منبع یوتیوب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 − 1 =