Tumbler Cup IBEX Tumbler Review Tumbler Cup IBEX

تعداد لایک های ویدئو : 0

تعداد دیسلایک های ویدئو : 0

تعداد مشاهده ویدئو : 1

منتشر شده توسط کانال : Ronnie Strothers

مشاهده بصورت مستقیم (یوتیوب)

در صورتی که ویدیو مورد نظر با دیدئو پخش نشد شما میتوانید با استفاده از پخش کننده اصلی یوتیوب آن را مشاهده نمایید. (پلیر اصلی یوتیوب در سمت راست این متن قرار گرفته است.)

توضیحات

Tumbler Cup IBEX Tumbler Review Tumbler Cup IBEX
دارای رتبه بندی Tumbler Cup Ibex Tumbler نظرات | 2019 | معنی بیشتر بدانید ➡️➡️➡️ https://zshorten.com/5B7lk
Tumbler Cup IBEX Tumbler Review / Tumbler Cup IBEX

دارای رتبه بندی Tumbler Cup Ibex Tumbler نظرات

8 دلیل تومور IBEX است

شماره 1 در آمریكا

گیرنده های دیگری در بازار وجود دارد اما وقتی به شما رتبه 1 داده می شود ، دشوار نیست که به همه اطلاع دهید. آنچه که این شرکتهای دیگر به شما نمی گویند این است که چطور نوشابه های آنها با مواد فرومایه ساخته می شوند ، بنابراین نوشیدنی های شما به مدت طولانی سرد نمی شوند و قهوه گرم لوله کشی شما بعد از چند ساعت به یک حمام گل تبدیل می شود. با IBEX ، چرخنده ما با استیل ضد زنگ آشپزخانه 18/8 طراحی شده است تا نوشیدنی های سرد و گرم شما را گرم نگه دارد!

در دمای عالی قفل می شود

هیچ چیز ناامید کننده تر از نوشیدن یک نوشیدنی آب گرم یا لوکس گرم نیست که باید آن را سرد یا گرم کنید! این یکی از دلایل اصلی ما برای ایجاد جام هوشمند نهایی شخصی ، Tumbler IBEX است. به بیان ساده تر ، IBEX برای بهتر نگه داشتن نوشیدنی های گرم و سرد نوشیدنی بهتر مهندسی شده است!

مهندسی مارول با عایق خلا

با الهام از دانشمندان ناسا ، ما وسواس IBEX Tumbler را با دیوارهای دو جداره مسی مهندسی کردیم و سپس آن را با آب خلاء محکم کردیم تا مطمئن شویم که نوشیدنی شما تا زمانی که فناوری مدرن اجازه می دهد سرد یا گرم بماند

یخ منجمد را طولانی تر از سایرین نگه می دارد

یخ ها را در تمام روز و شب به مدت 72 ساعت در نوشیدنی خود نگه دارید. ما بسیار سخت کار کردیم تا مطمئن شویم که نوشیدنی شما با اطمینان از یخ زدگی یخ شما سرمازدگی می کند و در هر دمایی خیلی سریع ذوب نمی شود.

ساخته شده برای قدرت و دوام

Tumblers IBEX از یک استیل ضدزنگ با ضخامت 18/8 در حد آشپزخانه ساخته شده است تا از مقاومت در برابر عرق بیرونی و انتقال دما در هنگام تحمل سبک زندگی خشن و سخت شما جلوگیری کند. ما اطمینان داریم که سالهای بعد این جام نوشیدنی مورد علاقه شما خواهد بود.

نوشیدنی های سرد شما را سرد نگه می دارد – شگفت انگیز!

مهم نیست هوا چقدر گرم ، در ساحل ، در بازی توپ ، پارک ، نوازنده IBEX نوشیدنی مورد علاقه شما را سرد نگه می دارد! دیگر هیچ وقت نوشیدنی کاملاً سرد خود را هدر ندهید.

قهوه را در تمام طول روز داغ نگه می دارد

برای شروع روز خود ، آن فنجان قهوه داغ را برطرف کرده و احتیاج دارید؟ با آویز IBEX ، صبح زود هنگام گرم شدن قهوه بهتر می شود. وقتی روز بیدار می شود و صبح به شب می رسد ، می توانید روی قهوه خود حساب کنید تا داغ و خوشمزه شود.

فقط Tumbler با 1 سال ضمانت

همه گیرنده های IBEX با مسئولیت پذیری با استانداردهای دقیق کنترل کیفیت تولید می شوند. ما بسیار مفتخریم و یا فن آوری داریم و به شما 1 سال ضمانت تعویض در همه گیرندگان ارائه می دهیم تا بتوانید با اطمینان خرید کنید.

tumbler ibex ،
tumbler ibmm والمارت ،
tumbler ibex vs yeti ،
بررسی tumbler ibex ،
ضمانت خانه ibex ،
شرکت ibex ،
ibex 2019 ،
ژاکت ibex ،
کوه ibex ،
معنی ibex.

  • تمامی حقوق این ویدئو متعلق به وبسایت یوتیوب و کاربر Ronnie Strothers میباشد و دکتر تیز هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آن نخواهد داشت.
  • در صورتی که ویدئو شما توسط پلیر دیدئو پخش نشد، میتوانید از پلیر اصلی یوتیوب (قابل استفاده برای کاربران خارجی) استفاده کنید.

امتیاز ویدئو (از پنج نمره) : nan
تاریخ انتشار ویدئو : 2020-01-01 06:21:41
کلمات کلیدی مرتبط با این ویدئو :
سریع و خشن 8

منتشر شده توسط رسانه تصویری دکتر تیز

منبع یوتیوب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − شانزده =