وبستر تارپلی: عربستان سعودی و یمن در فهرست لیست بعدی قرار دارند

تعداد لایک های ویدئو : 12

تعداد دیسلایک های ویدئو : 6

تعداد مشاهده ویدئو : 3573

منتشر شده توسط کانال : LibertyTruthJustice

مشاهده بصورت مستقیم (یوتیوب)

در صورتی که ویدیو مورد نظر با دیدئو پخش نشد شما میتوانید با استفاده از پخش کننده اصلی یوتیوب آن را مشاهده نمایید. (پلیر اصلی یوتیوب در سمت راست این متن قرار گرفته است.)

توضیحات

جنگ در لیبی یک درس عملی در واژگان پسا مدرن و نیهیلیستی بین المللی گرایی است. جنگ یک جنگ نیست – به دور از آن ، این یک شرکت بشردوستانه برای حفظ صلح است. جنگ صلح است. سربازان صلح هستند.
در ده سال گذشته از دهه 80 ، رادیکال های پاناسلامیستی که شورش می کنند ، یک دسته از باندهای مسلح و سازمان های شبه نظامی ناشی از اخوان المسلمین هستند ، به عنوان "قهرمانان دموکراسی" تعریف می شوند. اینها افرادی هستند که باید پس از مداخله در لیبی قدرت بگیرند. رهبر آنها ، عبد الحسیدی ، مبارز سابق طالبان ، تروریست بدنام لیبی ، با افتخار اعلام می کند که تعداد معدودی از قهرمانان شورشی وی جنگجویانی از القاعده هستند و اکنون در مطبوعات گفته می شود که القاعده در لیبی می ریزد تا باشد … خوب ، متحدان جدید ما. این به هیچ وجه تعجب آور نیست: کانون داغ قیام ، Cyrenaica ، یکی از پایتخت های جهانی تروریسم اسلامی است. این "سرزمین آزادی" است که اکنون در دهه 90 توسط منطقه ممنوعیت پرواز سازمان ملل متحد محافظت می شود ، در یک تکرار وحشتناک اتحاد سازمان ملل / القاعده / حزب الله در بالکان.
در همین حال ، ناتو هنوز در حال ساخت پایگاه های دائمی در پاکستان و استقرار هواپیماهای بدون سرنشین Predator برای بمباران کشاورزان پشتون است. البته برای مبارزه با پاناسلامیسم.

کارزار گسترده بی ثبات سازی در سراسر شمال آفریقا و خاورمیانه در حال وقوع است و اخیراً موازی خود را در موج هرج و مرج که در دهه 1970 در آفریقای سیاه رونق گرفت. کلمات کلیدی در اینجا تقسیم و قاعده است ، ایجاد هرج و مرج برای تحمیل ترتیب جدید از چیزها. از هر وسیله ای برای خرد کردن دولت مستقل ملت استفاده کنید. سپس ، مردم را به محاصره در آورید تا آنها را در حال نزاع و جدال با یکدیگر بدانند ، در آگاهی از اینکه منابع طبیعی مال شماست و منابع انسانی ارزان و ناامید خواهند شد. حمل و نقل مزدوران "قدرت سخت" برای محافظت از مراکز تولید ، بلکه همچنین متخصصان "قدرت نرم" (یعنی سازمان های مردم نهاد) برای مدیریت بدبختی ، و تسهیل سازگاری مردم با یک سبک زندگی شگفت انگیز از "سادگی" ، قحطی ، محرومیت عمومی.

این فرمول قدیمی ، روشی است که برای بازآفرینی کامل جهان اسلام ، همانگونه که در دکترین ترکیبی از برژینسکی / برنارد لوئیس / PNAC بیان شده است ، اعمال می شود.

اولین قدم بزرگ ایجاد آنچه که زبیگنیو برژینسکی آن را "بسیج امپریالیستی" به منطقه می نامد ، تأسیس یک حضور نظامی دائمی بین المللی بود – این با جنگهای عراق و افغانستان (-Pakistan) انجام شد. در همان زمان ، همانطور که برژینسکی گفت ، در The Grand Chessboard (1997) ، بسیج امپریالیستی با نصب یک ساختار دولتی پلیس در غرب دست به دست هم می دهد.

مرحله بعدی ، مانند حال حاضر ، خرد کردن منطقه ، بتدریج ، ملت به یک کشور خواهد بود. رژیم های مختلف مشتری (مانند مبارک) نیز باید بروند ، زیرا ساختار ملی مستقر دارند و بنابراین ، هنوز تحت مدیریت بین المللی آماده برای بالکن سازی و غارت نیستند. در این موارد ، روش مورد علاقه ، کودتای نرم ، انقلاب رنگی ، استفاده از شبکه های سازمان های غیر دولتی ، رادیکال های محلی و جناح های ارتش است. نتیجه نهایی ، آواز خواندن از همه اینها ، مطمئناً زباله های قبیله ای مانند کنگو خواهد بود. و دولت های تحت تسلط نظامی بسیار پایدار ، مانند دولت هایی که اکنون در مصر و تونس وجود دارد.

آفریقای شمالی تبدیل به یک محافظت از خرافات اروپا ، مکزیک اروپا خواهد شد: منبع درآمد آسان ، کارگران ارزان و مهاجرت های وحشتناک ، درگیری مرزی ، باندهای مسلح ، دزدی دریایی مدیترانه.
خاورمیانه ، همانطور که در برگه های مختلف سفید بیان شده است (مانند: برژینسکی و گیتس ، ایران: زمان برای یک رویکرد جدید ، CFR ، 2004) ، بین دو بلوک با مدیریت بین المللی تقسیم می شود: یکی سنی و دیگری شیعه ، محور. به ترتیب در ترکیه و ایران. یک روند دیالکتیکی درگیری کنترل شده در نهایت منجر به ایجاد یک اتحادیه عمومی خاورمیانه خواهد شد که پیش بینی می شود یک کریدور تجاری بین بلوک های گسترش یافته اتحادیه اروپا و آسه آن باشد. افرادی که در این بازی بزرگ به عنوان پیاده مورد استفاده قرار می گیرند ، نباید این اشتباه را انجام دهند: تنها چیزی که از این راه خارج می شوند ، پویایی بدون وقفه درگیری و بیهودگی است. ملل سابق آنها به زباله های فرهنگی نشده تبدیل می شوند ، که توسط آژانس های جهانی اداره می شوند و توسط نیروهای بین المللی اداره می شوند. سرمایه گذاران بین المللی همه چقدر از ارزش برخوردار خواهند بود: چاه های نفتی ، خط لوله ، کانال سوئز ، زیرساخت های اروموس و غیره.

ما در حال حاضر به خوبی درگیر این مسئله هستیم ، این فقط یک فصل دیگر در روند ضعیف درک جهانی جهانی شدن است: یعنی تصرف خصمانه جهان ، توسط تعداد انگشت شماری از الیگارشی مالی ، استفاده از آژانس های بین المللی به عنوان مجری آنها و اشکال مختلف بی ثبات سازی ، و همچنین تدریجی ، به عنوان روشهای انتخاب. در این فرایند ، کشور-ملت به آرامی تحت فشارهای مختلف منحل می شوند تا امکان افزایش بلوک های منطقه ای تکنوکراتیک که به نوبه خود به آژانس های حاکمیت جهانی خصوصی پاسخ می دهند ، فراهم شود. (برچسب ها ToTranslate) مصر (t) تونس (t) الجزایر (t) مراکش (t) چاد (t) یمن (t) سومالی (ت) بحرین (t) عربستان (t) عربستان (t) اردن (t) ایران ( t) عراق (t) پاکستان (t) افغانستان (t) Afpak (t) موج کشمیر (t) موج (t) بی ثبات سازی (t) هرج و مرج (t) هرج و مرج (t) رنگ (t) رنگ (t) انقلاب (t) نرم (t) قدرت (t) کودتا (t) CIA (t) MI6 (t) سازمان های غیردولتی (t) ملل متحد (t) شورش (t) تروریسم (t) مسلمان (د) برادری (t) al (t) qaeda ( t) بلوک (t) اتحادیه اروپا (t) اتحادیه اروپا (t) حاکمیت جهانی (t) حاکمیت (t) برژینسکی (t) robert (t) دروازه (t) پنتاگون (t) برنارد (t) لوئیس (t) PNAC (t) وبستر (t) تارلی (t) alex (t) جونز (t) alan (t) وات (t) برش (t) ماتریس (t) وسط (t) شرق (t) پشتون (t) غیرنظامی ( ت) قبیله ها (ط) قبیله گرایی (ت) خادفی (ت) الحسیدی

  • تمامی حقوق این ویدئو متعلق به وبسایت یوتیوب و کاربر LibertyTruthJustice میباشد و دکتر تیز هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آن نخواهد داشت.
  • در صورتی که ویدئو شما توسط پلیر دیدئو پخش نشد، میتوانید از پلیر اصلی یوتیوب (قابل استفاده برای کاربران خارجی) استفاده کنید.

امتیاز ویدئو (از پنج نمره) : 3.33
تاریخ انتشار ویدئو : 2011-04-22 02:36:21
کلمات کلیدی مرتبط با این ویدئو :
عربستان و یمن

منتشر شده توسط رسانه تصویری دکتر تیز


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × پنج =