ارتباط آمریکا با آدم فضایی ها – واقعی

تعداد لایک های ویدئو : 195

تعداد دیسلایک های ویدئو : 16

تعداد مشاهده ویدئو : 11216

منتشر شده توسط کانال : سبد – ویدئوهای متنوع

مشاهده بصورت مستقیم (یوتیوب)

در صورتی که ویدیو مورد نظر با دیدئو پخش نشد شما میتوانید با استفاده از پخش کننده اصلی یوتیوب آن را مشاهده نمایید. (پلیر اصلی یوتیوب در سمت راست این متن قرار گرفته است.)

توضیحات

آمریکا , ارتباط با آدم فضایی ها
Former American President Dwight D. Eisenhower had three secret meetings with aliens
در مورد ارتباط آمریکا با آدم فضایی ها حرف ها و شایعات بسیاری وجود دارد. از نظر بعضی ها این حرفها کاملا غیر منطقی و نادرست هستند اما از نظر عده ای دیگر , صد در صد واقعیت دارند. مهمترین دیداری که فاش شده , در سال 1954 روی داده است. در مورد دیدار آیزنهاور رئیس جمهور وقت آمریکا با موجودات فرازمینی آن هم نه یک بار بلکه سه بار , مدارک و شواهد فاش شده و موجود هستند. مدارک مجستیک 12 نیز این ادعاها را به اثبات می رسانند. ملاقات اول آیزنهاور با موجودات فرازمینی در پایگاه نیروی هوایی ادواردز در کالیفرنیا و و دو ملاقات بعدی در پایگاهی سری در نیومکزیکو انجام گرفته است. حتی در اثنای دیدارها در نیومکزیکو , افزایش دوبرابری رویت بشقاب پرنده ها به ثبت رسیده است.
ملاقات های آیزنهاور با فرازمینی ها چگونه گذشت؟ .

  • تمامی حقوق این ویدئو متعلق به وبسایت یوتیوب و کاربر سبد – ویدئوهای متنوع میباشد و دکتر تیز هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آن نخواهد داشت.
  • در صورتی که ویدئو شما توسط پلیر دیدئو پخش نشد، میتوانید از پلیر اصلی یوتیوب (قابل استفاده برای کاربران خارجی) استفاده کنید.

امتیاز ویدئو (از پنج نمره) : 4.62
تاریخ انتشار ویدئو : 2019-08-24 13:56:14
کلمات کلیدی مرتبط با این ویدئو :
سفینه فضایی

منتشر شده توسط رسانه تصویری دکتر تیز

منبع یوتیوب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + 3 =