پادکست گپ دایو (39) بررسی فیلم جوکر ۲۰۱۹ و موسیقی متن آن

تعداد لایک های ویدئو : 0

تعداد دیسلایک های ویدئو : 0

تعداد مشاهده ویدئو : 16

منتشر شده توسط کانال : melodive

مشاهده بصورت مستقیم (یوتیوب)

در صورتی که ویدیو مورد نظر با دیدئو پخش نشد شما میتوانید با استفاده از پخش کننده اصلی یوتیوب آن را مشاهده نمایید. (پلیر اصلی یوتیوب در سمت راست این متن قرار گرفته است.)

توضیحات

فیلم جوکر 2019 با بازی واکین فینیکس فیلمی در ژانر تریلر-روانشناختی است که با تحسین منتقدان همراه بوده است. فیلیپس در نگارش فیلمنامه جوکر۲۰۱۹ نیم‌نگاهی به فیلم‌های راننده تاکسی و سلطان کمدی ساخته‌ی مارتین اسکورسیزی داشته است. این فیلم در هفتاد و ششمین دوره جشنواره ونیز، برنده شیر طلایی بهترین فیلم شد. موسیقی متن فیلم جوکر۲۰۱۹ را هیلدور گودنادوتیر آهنگساز ایسلندی ساخته است. فیلم جوکر به کارگردانی تاد فیلیپس از ماه اکتبر 2019 میلادی اکران شده است. در این فیلم که بر پایه شخصیت جوکر است، واکین فینیکس ، رابرت دنیرو ، زازی بیتز و فرانسیس کانروی نقش‌آفرینی کرده‌اند. فیلم جوکر در هفته اول اکران با استقبال بی‌نظیری از جانب تماشاگران مواجه شد و در صدر پرفروش‌های باکس‌آفیس قرار گرفت. تاد فیلیپس پیش از این فیلم‌های سه‌گانه خماری ، سگ‌های جنگی ، سفر جاده‌ای و مدرسه قدیمی را کارگردانی کرده که همگی در ژانر کمدی بوده‌اند. پادکست گپ‌دایو در قسمتی ویژه به بررسی داستان و موسیقی جوکر پرداخته است،‌ تماشا یا شنیدن این قسمت پر از حرف و حدیث را از دست ندهید.

“Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for “fair use” for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use”

  • تمامی حقوق این ویدئو متعلق به وبسایت یوتیوب و کاربر melodive میباشد و دکتر تیز هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آن نخواهد داشت.
  • در صورتی که ویدئو شما توسط پلیر دیدئو پخش نشد، میتوانید از پلیر اصلی یوتیوب (قابل استفاده برای کاربران خارجی) استفاده کنید.

امتیاز ویدئو (از پنج نمره) : nan
تاریخ انتشار ویدئو : 2019-11-30 05:29:18
کلمات کلیدی مرتبط با این ویدئو :
امین حیایی

منتشر شده توسط رسانه تصویری دکتر تیز

منبع یوتیوب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + چهارده =