Warning: file_put_contents(/home/lb1drt/domains/drtiz.ir/public_html/wp-content/uploads/2020/06/psp-videos/349296-youtube_tcrAQBsAEhA.jpg): failed to open stream: Permission denied in /home/lb1drt/domains/drtiz.ir/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/sitemap/init.php on line 1273

بعد از بنزین نوبت دلار است! – قیمت دلار تا کجا بالا می رود

تعداد لایک های ویدئو : 1

تعداد دیسلایک های ویدئو : 0

تعداد مشاهده ویدئو : 16

منتشر شده توسط کانال : Moein sadeghian

مشاهده بصورت مستقیم (یوتیوب)

در صورتی که ویدیو مورد نظر با دیدئو پخش نشد شما میتوانید با استفاده از پخش کننده اصلی یوتیوب آن را مشاهده نمایید. (پلیر اصلی یوتیوب در سمت راست این متن قرار گرفته است.)

توضیحات

00:01 / 00:28
4 ثانیه
با فیلیمو ببین
بعد از بنزین نوبت دلار است! – قیمت دلار تا کجا بالا می رود
0
مدرسه کسب و کار معین
مدرسه کسب و کار معین
38 دنبال‌ کننده
0

ویرایش ویدیو

افزایش بازدید
آمار بازدید
افزودن به لیست‌پخش

افزودن آیتم

آیا دلار بار هم بالاتر خواهد رفت؟ – تا کجا منتظر افزایش قیمت دلار باشیم؟ – علت افزایش قیمت دلار بعد از افزایش قیمت بنزین چیست؟ همه این تحلیل ها را در این ویدئو ببینید من معین صادقیان کارشناس مسائل اقتصادی هستم و از شما دعوت می کنم بقیه ویدئو های کانال من رو ببینید و حتمن در کانال مشترک بشید. اینستاگرام من برای ارتباط بیشتر: moin.sadeghian

  • تمامی حقوق این ویدئو متعلق به وبسایت یوتیوب و کاربر Moein sadeghian میباشد و دکتر تیز هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آن نخواهد داشت.
  • در صورتی که ویدئو شما توسط پلیر دیدئو پخش نشد، میتوانید از پلیر اصلی یوتیوب (قابل استفاده برای کاربران خارجی) استفاده کنید.

امتیاز ویدئو (از پنج نمره) : 5.00
تاریخ انتشار ویدئو : 2019-12-03 10:05:06
کلمات کلیدی مرتبط با این ویدئو :
معین

منتشر شده توسط رسانه تصویری دکتر تیز

منبع یوتیوب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − شش =