دوا لیپا: تور آینده نوستالژی در Ziggo Dome Amsterdam

تعداد لایک های ویدئو : 2

تعداد دیسلایک های ویدئو : 0

تعداد مشاهده ویدئو : 6289

منتشر شده توسط کانال : MOJO

مشاهده بصورت مستقیم (یوتیوب)

در صورتی که ویدیو مورد نظر با دیدئو پخش نشد شما میتوانید با استفاده از پخش کننده اصلی یوتیوب آن را مشاهده نمایید. (پلیر اصلی یوتیوب در سمت راست این متن قرار گرفته است.)

توضیحات

هومو در مورد تور هواداران Dua Lipa 2017 "The Self Titled" نوشت: "اگر او با این سرعت ادامه یابد ، او تا سال 2020 حلقه های زحل را بازی می کند. ما در اتاق 7 اتاق نزدیک به خانه را برای این پوره پاپ انگلیس رزرو کرده ایم. Dua Lipa شما در گنبد زیگگو است. فروش بلیط از جمعه 6 دسامبر ساعت 9 صبح آغاز می شود: mojo.nl/dualipa.

او ممکن است هنوز یک جوان باشد ، اما اگر کارخانه ضربه Dua Lipa را به عنوان یک حیوان مرحله موفقیت آمیز ببینید ، نمی گویید. در سال 2020 تعداد بازدیدهای بسیار زیادی وجود خواهد داشت ، زیرا پس از آن آلبوم جدید او "آینده نوستالژی" منتشر می شود. با صدای دودی ، استعدادهای فراوان ، انرژی بی رویه و چشمان اتاق خواب ، نمایش ناخوشایند پیرامون این رکورد جدید را نمی توان از دست داد. بله ، او می خواهد ذهن شما را به هم بزند!

  • تمامی حقوق این ویدئو متعلق به وبسایت یوتیوب و کاربر MOJO میباشد و دکتر تیز هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آن نخواهد داشت.
  • در صورتی که ویدئو شما توسط پلیر دیدئو پخش نشد، میتوانید از پلیر اصلی یوتیوب (قابل استفاده برای کاربران خارجی) استفاده کنید.

امتیاز ویدئو (از پنج نمره) : 5.00
تاریخ انتشار ویدئو : 2019-12-02 08:00:05
کلمات کلیدی مرتبط با این ویدئو :
آمستردام

منتشر شده توسط رسانه تصویری دکتر تیز

منبع یوتیوب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + 13 =