30 سال از سقوط دیوار برلین گذشته است

تعداد لایک های ویدئو : 221

تعداد دیسلایک های ویدئو : 12

تعداد مشاهده ویدئو : 26585

منتشر شده توسط کانال : The Telegraph

مشاهده بصورت مستقیم (یوتیوب)

در صورتی که ویدیو مورد نظر با دیدئو پخش نشد شما میتوانید با استفاده از پخش کننده اصلی یوتیوب آن را مشاهده نمایید. (پلیر اصلی یوتیوب در سمت راست این متن قرار گرفته است.)

توضیحات

درمورد فرار از آن به فرار از آلمان به آلمان غربی بخوانید: https://www.telegraph.co.uk/women/life/fled-east-west-berlin-found-friends-had-informing-stasi/؟WT .mc_id = tmg_youtube_offsite_televideo-YoutubeVideo & utm_source = tmgoff & utm_medium = tmg_youtube & utm_content = offsite_televideo & utm_campaign = tmg_youtube_offsite_televideo-YoutubeVideo

دیوار برلین هم از نظر جسمی و هم از نظر ایدئولوژیکی برلین را از سال 1961 تا 1989 در نیمه تقسیم کرد. سقوط آن راه را برای اتحاد مجدد آلمان هموار کرد.

آخرین عناوین را دریافت کنید: https://www.telegraph.co.uk/

Telegraph.co.uk و YouTube.com/TelegraphTV وب سایتهای تلگراف ، روزنامه پرفروش روزنامه انگلیس هستند که اخبار و تحلیل هایی را درباره وقایع انگلستان و جهان ، تجارت ، ورزش ، سبک زندگی و فرهنگ ارائه می دهند.

  • تمامی حقوق این ویدئو متعلق به وبسایت یوتیوب و کاربر The Telegraph میباشد و دکتر تیز هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آن نخواهد داشت.
  • در صورتی که ویدئو شما توسط پلیر دیدئو پخش نشد، میتوانید از پلیر اصلی یوتیوب (قابل استفاده برای کاربران خارجی) استفاده کنید.

امتیاز ویدئو (از پنج نمره) : 4.74
تاریخ انتشار ویدئو : 2019-11-06 06:00:01
کلمات کلیدی مرتبط با این ویدئو :
برلین

منتشر شده توسط رسانه تصویری دکتر تیز

منبع یوتیوب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − 3 =