Warning: file_put_contents(/home/lb1drt/domains/drtiz.ir/public_html/wp-content/uploads/2020/06/psp-videos/349246-youtube_QPHp0LDGpyI.jpg): failed to open stream: Permission denied in /home/lb1drt/domains/drtiz.ir/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/sitemap/init.php on line 1273

اشکنه بنه و کشک بادمجون در بوم گردی باغدشت

تعداد لایک های ویدئو : 10

تعداد دیسلایک های ویدئو : 0

تعداد مشاهده ویدئو : 435

منتشر شده توسط کانال : mr taster

مشاهده بصورت مستقیم (یوتیوب)

در صورتی که ویدیو مورد نظر با دیدئو پخش نشد شما میتوانید با استفاده از پخش کننده اصلی یوتیوب آن را مشاهده نمایید. (پلیر اصلی یوتیوب در سمت راست این متن قرار گرفته است.)

توضیحات

اشکنه بنه از غذاهای محلی و مورد علاقه مردم خراسانه که بسیار مقوی و دارای طبع گرمه.

بنه، درختي از خانواده پستس كه در خراسان می روید. ميوه اون به اندازه يك نخود با پوسته سخته.. ميوه بنه نفخ معده رو كاهش می‌ده و براي سرفه، سردرد، درد كمر، زانو و درد مفاصل مؤثر و مفيده. تو اشکنه گردو هم می زدن ولی کشک استفاده نمی کردن.
برای دیدن باغ زعفران شب رو در این بوم گردی زیبا گذروندیم. به قدری خوش گذشت که حد نداشت.

ترور قرار نبود فیلم بگیره ولی وقتی اشکنه بنه و کشک بادمجون و قورمه و گندم پلو و آش رشته رو دید از خود بیخود شد و شروع کرد به فیلمبرداری. موسیقی محلی رو هم که دیگه نگم براتون.

شب تا صبح هم زیر کرسی گذروندیم. بهتون پیشنهاد می کنم حتما برید.

اقامتگاه بوم گردی باغدشت در منطقه ییلاقی کوهسرخ، شهر ریوش ،شهرستان کاشمر ، استان خراسان رضوی واقع شده است . این بوم گردی 6 اتاق با ظرفیت کلی 40 نفر داره. اتاق های این بوم گردی به صورت کاملاً سنتی هستن و سرویس بهداشتی و حمام به صورت مشترکه.

قیمت فولبرد برای هر نفر شبی ۱۵۰۰٠۰ تومانه که شامل صبحانه ناهار شام محلی هست.

کشک بادمجون رو هم که دیگه نگم براتون. شاهکار بود. نعنا خوشمزه و کشکی که خودشون می سابیدن و بادمجون محلی تازه نداریم بود.

آدرس: خراسان رضوی، کاشمر، ریوش

تلفن: ۰۹۱۵۰۷۶۹۲۸۹
https://bit.ly/35PDvnD

  • تمامی حقوق این ویدئو متعلق به وبسایت یوتیوب و کاربر mr taster میباشد و دکتر تیز هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آن نخواهد داشت.
  • در صورتی که ویدئو شما توسط پلیر دیدئو پخش نشد، میتوانید از پلیر اصلی یوتیوب (قابل استفاده برای کاربران خارجی) استفاده کنید.

امتیاز ویدئو (از پنج نمره) : 5.00
تاریخ انتشار ویدئو : 2019-12-01 13:24:52
کلمات کلیدی مرتبط با این ویدئو :
آشپزی ایرانی

منتشر شده توسط رسانه تصویری دکتر تیز

منبع یوتیوب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + 8 =