کره جنوبی و فیلیپین به دنبال تقویت همکاری در صنعت گردشگری هستند

تعداد لایک های ویدئو : 14

تعداد دیسلایک های ویدئو : 0

تعداد مشاهده ویدئو : 489

منتشر شده توسط کانال : ARIRANG NEWS

مشاهده بصورت مستقیم (یوتیوب)

در صورتی که ویدیو مورد نظر با دیدئو پخش نشد شما میتوانید با استفاده از پخش کننده اصلی یوتیوب آن را مشاهده نمایید. (پلیر اصلی یوتیوب در سمت راست این متن قرار گرفته است.)

توضیحات

한 • 필리핀 ، 관광 협력 각서 이행 이행 계획 '체결' ، 관광객 안전 위해 안전 협력 체계 구축

فیلیپین.
یکی از شرکای اصلی گردشگری کره جنوبی.
سئول و مانیل توافق نامه ای را برای تقویت همکاری و بهبود ایمنی مسافرین امضا کردند.
کیم موک یون در مورد جزئیات برنامه های برنامه ریزی شده با وزیر گردشگری فیلیپین نشست
کره جنوبی و فیلیپین توافق کرده اند تا همکاری های بیشتری را در صنعت گردشگری تقویت کنند.
در حاشیه اجلاس بزرگداشت 2019 آسه آن و کره 2019 ، وزیر فرهنگ ، ورزش و پارک گردشگری کره یانگ وو و وزیر امور گردشگری فیلیپین ، برنادت رومولو-پوات ، وزیر امور گردشگری فیلیپین توافق نامه ای را برای اجرای تفاهم نامه 2016 در زمینه همکاری های جهانگردی امضا کردند.
این توافق نامه شامل برنامه هایی برای افزایش مبادلات کارشناسان گردشگری ، به اشتراک گذاری آمار مربوط به داده های مرتبط و برگزاری تمرین های مشترک امنیتی است.
وزیر گردشگری فیلیپین در گفتگو با تلویزیون آریرنگ گفت: این توافق برای ارتقاء همکاری پایدار ضروری است.
وی گفت: "ما روابط خود با کره را بسیار امیدوار می کنیم و امیدواریم با توافق برنامه های بیشتری داشته باشیم ، تبلیغات مشترک ، (بحث) اینکه چگونه می توانیم گردشگری پایدار را با هم ترویج کنیم و چگونه می توانیم بین دو کشور تعداد بیشتری را افزایش دهیم."
وزیر امور خارجه پویات همچنین گفت که فیلیپین در تلاش است تا تعداد پروازهای مستقیم از سئول و گسترش خدمات ترجمه کره ای خود را افزایش دهد.
با وجود مبادلات فعال گردشگری ، به نظر می رسد در پی چندین حادثه ایمنی در کشور نگرانی های طولانی درباره ایمنی وجود داشته باشد.
وزیر گفت که ایمنی یکی از اولویت های اصلی آنها است.
"در کنار گردشگران ، هزاران ساکن کره ای نیز در فیلیپین زندگی می کنند. بسیاری از کره ای ها هنوز هم از خطرات احتمالی که در مانیل تجربه می شوند می ترسند. شما چه نوع برنامه هایی را برای رفع این نگرانی ها دارید؟"
رئیس جمهور ما گفت: "دیروز در دیدار دو جانبه بین دو رئیس جمهور ، رئیس جمهور ما به دولت کره اطمینان داد كه ما امنیت گردشگران کره ای ما را تضمین می كنیم. همانطور كه ​​گفتیم کره ای ها دوستان و خانواده ما هستند و ما اطمینان خواهیم داد كه هر جای دیگری می روند. در واقع ، با همکاری پلیس ملی فیلیپین آنچه را ما "پلیس بالا" برای اطمینان از امنیت گردشگران خود داریم ، داریم. "
وزیر جهانگردی با تأکید بر اینکه کره جنوبی منبع شماره یک گردشگران فیلیپین است و این که عاشق عمیق فرهنگ کره است ، قول داد که همچنان به تقویت فرصت های همکاری بپردازد.
کیم مک-یئون ، اخبار آریرنگ.

# فیلیپین #cooperation #industry

Arirang News Facebook: http://www.facebook.com/arirangtvnews

  • تمامی حقوق این ویدئو متعلق به وبسایت یوتیوب و کاربر ARIRANG NEWS میباشد و دکتر تیز هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آن نخواهد داشت.
  • در صورتی که ویدئو شما توسط پلیر دیدئو پخش نشد، میتوانید از پلیر اصلی یوتیوب (قابل استفاده برای کاربران خارجی) استفاده کنید.

امتیاز ویدئو (از پنج نمره) : 5.00
تاریخ انتشار ویدئو : 2019-11-26 14:30:14
کلمات کلیدی مرتبط با این ویدئو :
گیتار نوازی

منتشر شده توسط رسانه تصویری دکتر تیز

منبع یوتیوب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − یک =