Warning: file_put_contents(/home/lb1drt/domains/drtiz.ir/public_html/wp-content/uploads/2020/06/psp-videos/349229-youtube_p6uq9exFX5c.jpg): failed to open stream: Permission denied in /home/lb1drt/domains/drtiz.ir/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/sitemap/init.php on line 1273

Warning: file_put_contents(/home/lb1drt/domains/drtiz.ir/public_html/wp-content/uploads/2020/06/psp-videos/349229-youtube_bundesliga.jpg): failed to open stream: Permission denied in /home/lb1drt/domains/drtiz.ir/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/sitemap/init.php on line 1273

باورنکردنی Tifo – هواداران هرتا برلین سقوط دیوار برلین را دوباره به یاد می آورند

تعداد لایک های ویدئو : 1496

تعداد دیسلایک های ویدئو : 13

تعداد مشاهده ویدئو : 38376

منتشر شده توسط کانال : Bundesliga

مشاهده بصورت مستقیم (یوتیوب)

در صورتی که ویدیو مورد نظر با دیدئو پخش نشد شما میتوانید با استفاده از پخش کننده اصلی یوتیوب آن را مشاهده نمایید. (پلیر اصلی یوتیوب در سمت راست این متن قرار گرفته است.)

توضیحات

هرتا برلین و لایپزیگ 30 سال از سقوط دیوار برلین را گرامی می دارند
► زیر اکنون: https://redirect.bundesliga.com/_bwCS

بازیکنان هرتا برلین و RB لایپزیگ با در هم شکستن یک دیوار مصنوعی قبل از دیدار روز 11 روز مسابقه خود در المپیادادادیون روز شنبه ، به مناسبت سی امین سالگرد سقوط دیوار برلین به بوندسلیگا پیوستند.
وقتی تیم ها برای درگیری شنبه بوندس لیگا از تونل بیرون آمدند ، آنها با یک دیوار مصنوعی روبرو شدند که آنها را از بین بردند ، درست مانند صدها هزار نفر از ساکنان برلین 30 سال پیش تا به امروز برای دیدار مجدد با دوستان و عزیزان از طرف دیگر. سمت.
فیلم را تماشا کنید و در نظرات به ما اطلاع دهید!

► بوندس لیگا را در کشور خود تماشا کنید: https://redirect.bundesliga.com/_bwCT

the به مکالمه در برگه انجمن بوندسلیگا بپیوندید:
https://www.youtube.com/bundesliga/community

ما یک مسابقه دیگر پر از درام غیر قابل قبول بوندس لیگا را دیده ایم. هیچ نکته برجسته ای از لیگ فوتبال آلمان از دست ندهید! کانال رسمی Bundesliga YouTube به شما امکان می دهد ویدیوهایی درباره بزرگترین اهداف ، بهترین لحظات و هر چیز دیگری که باید در مورد آنها بدانید دسترسی داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که هم اکنون عضو شوید و با ما در https://bndsl.ga/comYT بازدید کنید تا در مورد وسایل ، تحلیل و اخبار مربوط به تیم مورد علاقه خود اطلاعات بیشتری کسب کنید!

  • تمامی حقوق این ویدئو متعلق به وبسایت یوتیوب و کاربر Bundesliga میباشد و دکتر تیز هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آن نخواهد داشت.
  • در صورتی که ویدئو شما توسط پلیر دیدئو پخش نشد، میتوانید از پلیر اصلی یوتیوب (قابل استفاده برای کاربران خارجی) استفاده کنید.

امتیاز ویدئو (از پنج نمره) : 4.96
تاریخ انتشار ویدئو : 2019-11-09 23:00:09
کلمات کلیدی مرتبط با این ویدئو :
برلین

منتشر شده توسط رسانه تصویری دکتر تیز

منبع یوتیوب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 4 =