توضیحات حمید درخشان درباره ادعای جنجالی در رابطه با سیروس قایقران

تعداد لایک های ویدئو : 4

تعداد دیسلایک های ویدئو : 0

تعداد مشاهده ویدئو : 148

منتشر شده توسط کانال : Top 10 Sport

مشاهده بصورت مستقیم (یوتیوب)

در صورتی که ویدیو مورد نظر با دیدئو پخش نشد شما میتوانید با استفاده از پخش کننده اصلی یوتیوب آن را مشاهده نمایید. (پلیر اصلی یوتیوب در سمت راست این متن قرار گرفته است.)

توضیحات

حمید درخشان از خانواده قایقران عذرخواهی کرد
انتشار اظهاراتی از سوی حمید درخشان درباره مرحوم سیروس قایقران با واکنش‌های تندی مواجه شد تا او به توضیح درباره آن بپردازد.
حمید درخشان چهره جنجالی چند روز اخیر فوتبال ایران بوده که با اظهاراتش درباره سیروس قایقران حاشیه بزرگی را شکل داد. او با حضور در استودیوی آنتن اما منکر این اظهارات شد و مدعی است که تدوین و جمله بندی صحبت‌هایش باعث شده تا این حاشیه شکل گیرد. در ادامه می‌توانید توضیحات او را بخوانید.
توضیحات ابتدایی درخشان درباره ادعای شکل گرفته
قبل از هر چیزی بگویم که خداوند روح مرحوم سیروس قایقران را شاد کند. من نمی‌دانم بعضی اوقات این مصاحبه‌ها برداشت هایی از آن می شود که عادلانه نیست. کسی که سال ها با او دوست بودم و کنارش در تیم ملی بازی کردم. جز شاخصه های خوب فوتبال ما از نظر فنی و اخلاقی بود. بعضی اوقات صحبت هایی می شود که برداشت اشتباهی از آن می شود و این به نظرم دور از انصاف است. شخصیت من اینطور نیست و مصاحبه ای از من ندیدید که بخواهم بد کسی را بگویم و تخریب کنم. من همیشه سعی کردم فنی حرف بزنم. من وقتی چند خصوصیت از ایشان گفتم، گفتم که ایشان نمی توانسته نه بگوید و این دلیل بر ذات خوبش بوده است. دلش نمی خواست دل کسی را بشکند و جواب رد بدهد و چیزی که از دستش بر می آید برای عزیزانی که می توانسته انجام می‌داد. در سال هایی که در قطر در کنار هم بودیم و دوست داشتم با ایشان معاشرت کنم که افتخار بازی کردن در تیم ملی را در کنارش داشته باشم و هم افتخار این را داشتم که دوست خوبی برای هم باشیم. جمله ای که گفتند من نیتم این نبود که ایشان در آن فاز فعالیت می‌کند. من فقط این را گفتم که ایشان اینقدر خوب بوده که به کسی نه نمی گفته. همیشه به ایشان افتخار کردم و ایشان الگو و افتخار انزلی بوده است. این را به صراحت می گویم اگر صحبتی شده که خدای ناکرده سوتفاهمی شکل گرفته اینطور نبوده و او همیشه از نظر فنی و اخلاقی اسطوره بوده است.
درخشان در ادامه درباره اینکه این ویدئو چیزی را به مخاطب می‌دهد که انگار او در پاسخ به اینکه آیا قایقران درگیر مسائل قمار یا … بوده مدعی شده که او را از این راه نجات داده، اینطور می‌گوید: شاید اینجوری برداشت شده. در قطر ما یک اعتباری داشتیم و مشورت می‌کردند که آیا فلان بازیکن مناسب است و ما به خاطر ایرانی بودن و کیفیت آن بازیکن تایید می‌کردیم. مثلا حمید فرزام نیا و خیلی های دیگری بودند. ما آنجا واقعا به هم کمک می‌کردیم. باشگاه از من مشورت می گرفت، من کمک می‌کردم و اسم آن را کمک می‌گذارم. من از این جهت گفتم و در زندگی شخصی سیروس که نبودم. حالا یک عده این مساله را به آن چسباندند. اصلا من این قمار را به زبان نیاوردم و فقط گفتم کمک کردم. آن جمله قبلی بود که مصاحبه کننده گفت. اگر اینطور برداشت شده من عذرخواهی می‌کنم. از همین جا اگر سوتفاهمی پیش آمده از همه عزیزان عذرخواهی می‌کنم. اصلا قصدم تخریب سیروس نبوده و افتخار می‌کنم که کنارش بازی می کردم. او جزو خاطرات خوب من است. وقتی پسرش به دنیا آمد من در بیمارستان کنارش بودم و از همین جا از خانواده اش عذرخواهی می‌کنم بابت این سوتفاهم.
پیشکسوت فوتبال ایران در واکنش به اینکه آیا واقعا صحبتی درباره این مساله نداشته و نگران این نیست که با انتشار نسخه کامل مصاحبه مشخص شود که سوتفاهمی نبوده و او صحبت‌هایش را مطرح کرده گفت: من اینجا زنده و حاضر هستم. اصلا نیت من این نبود. شاید من آن جمله را دیر فهمیدم و تفهیم آن برای من در آن لحظه ممکن نشده و سریع جواب دادم. من نیتم فقط این بوده که در کنار هم در قطر بودیم و کمک کردیم. اما هیچ وقت درباره آن موضوع اینطور نبوده و به صراحت می‌گویم اگر خدای ناکرده اینطور برداشت شده من عذرخواهی می‌کنم.
درخشان در بخش دیگر صحبت‌های خود در خصوص اینکه به نظر می‌رسید در آن مصاحبه آمادگی مناسبی نداشته و یک سوتی دیگر در خصوص تدریس زبان در دانشگاه نیز داشته اینطور پاسخ داد: درس خواندن هم می‌شود تدریس دیگر؟ حالا شاید من اشتباه کردم. بعضی می گویند استاد تدریس می کند ولی من گفتم تدریس می کنم و زبان یاد می‌گیرم و اگر سوتفاهمی این شکلی شده عذرخواهی می کنم و شاید یک روز روز آدم نباشد و حوصله نداشته باشد و روی مود مصاحبه نباشد و این اشتباهات می‌شود.
واکنش به انتقاد مازیار زارع
درخشان درباره انتقاد زارع که ضمن درخواست برای عذرخواهی او، اعلام کرد که قایقران خط قرمز آنهاست گفت: از همینجا از مازیارخان هم که در پرسپولیس زحمت کشیده و دوستش دارم از او و تمامی عزیزان انزلی عذرخواهی می کنم و سیروس خان جزو افتخارات خودم هم بوده است. همین که خودم آمدم با صراحت و شهامت می گویم عذرخواهی می کنم بدانید که در دلم چیزی نبوده و قصدی نداشتم. همیشه فوتبالیست‌ها قابل احترام هستند و برای مملکت زحمت کشیدند. اگر حرفی گفته شده و سوتفاهمی بوده با شهامت عذرخواهی می‌کنم. انشاالله اگر قصوری کردیم به
دفاع درخشان از علیپور؛ او را تنها و بدون موقعیت گذاشتند
تادئو خیلی بهتر از جونیور بود ولی فرصت نداشت
به این پرسپولیس با کالدرون نمیتوان امیدوار بود
درخشان: ویلموتس باید حفظ شود و تیم ملی صعود کند
توضیح درخشان درباره مصاحبه جنجالی درمورد قایقران
ملوان بندرانزلی
گابریل کالدرون سرمربی
حمید درخشان
سیروس قایقران
پرسپولیس تهران
مارک ویلموتس سرمربی
derakhshan
Top 10 Sport
==========
derakhshan,گابریل کالدرون سرمربی,گابریل کالدرون,کالدرون,سرمربی,حمید درخشان,درخشان,فوتبال,ایران,فوتبال ایران,اسطوره فوتبال انزلی,انزلی,سیروس قایقران,سیروس,قایقران,پرسپولیس تهران,پرسپولیس,تهران,مارک ویلموتس سرمربی,مارک ویلموتس,ویلموتس,سرمربی,Top 10 Sport,siroos ghayeghran,سیروس قایقران,عادل فردوسی پور,ali derakhshan,dore hami,mard nistam,naser mohamadkhani,ناصر محمدخانی,hamid derakhshan,شهلا جاهد,قمار,تیم ملی,پیشکسوت,فوتبالیست

  • تمامی حقوق این ویدئو متعلق به وبسایت یوتیوب و کاربر Top 10 Sport میباشد و دکتر تیز هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آن نخواهد داشت.
  • در صورتی که ویدئو شما توسط پلیر دیدئو پخش نشد، میتوانید از پلیر اصلی یوتیوب (قابل استفاده برای کاربران خارجی) استفاده کنید.

امتیاز ویدئو (از پنج نمره) : 5.00
تاریخ انتشار ویدئو : 2019-12-01 16:54:27
کلمات کلیدی مرتبط با این ویدئو :
پرسپولیس

منتشر شده توسط رسانه تصویری دکتر تیز

پــول تیکـت - رزرو آنلاین بلیت و خدمات مجموعه های آبی سراسر ایران
منبع یوتیوب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.