تیم ملی والیبال اندونزی در بازی های دریایی 2019

تعداد لایک های ویدئو : 113

تعداد دیسلایک های ویدئو : 4

تعداد مشاهده ویدئو : 19632

منتشر شده توسط کانال : KOMPASTV

مشاهده بصورت مستقیم (یوتیوب)

در صورتی که ویدیو مورد نظر با دیدئو پخش نشد شما میتوانید با استفاده از پخش کننده اصلی یوتیوب آن را مشاهده نمایید. (پلیر اصلی یوتیوب در سمت راست این متن قرار گرفته است.)

توضیحات

تیم ملی والیبال بانوان ، رویداد بازی های دریایی در فیلیپین باید با مسئولیت سنگین روبرو شود. در 20 بار شرکت در این رویداد دوسالانه ، تیم بانوان تنها توانست 1 طلا ، 7 نقره و 8 برنز کسب کند. تنها مدال طلا در سال 1983 در سنگاپور به دست آورد ، در حالی که در سال 2017 در مالزی ، آمالیا فجرینا در دور نهایی متوقف شد و نقره خانگی را به دست گرفت.

نبود بلندگوهای اپریا manganang ، به دلیل آسیب دیدگی زانو ، ضرر برای قهرمان والیبال است. با این حال ، اکتاویان ادعا می کند که مربی ، قدرت حامی او به طور مساوی توزیع شده است تا در بازی های دریا ظاهر شود.

سه بار امتحان کنید ، در کره جنوبی ، تایلند و فیلیپین به عنوان مکانی برای تدوین استراتژی ها استفاده شده و قدرت حریفان را در بازی های دریایی سال 2019 بخوانید. تیم بانوان نیز هدف اصلی نفوذ در دور نهایی بود ، با حذف ویتنام و فیلیپین ابتدا ، قبل از این که بزرگترین مصیبت حضور داشته باشد. با ملکه والیبال آسیای جنوب شرقی ، تایلند.

متفاوت از زنان ، متفاوت از تجربه تیم ملی مردان است. تیم ملی مردان اندونزی با کسب 9 طلا ، 7 نقره و 2 برنز موفق ترین تیم در مسابقات بازی های دریایی شد. با این حال ، تسلط تیم ملی والیبال اندونزی توسط تایلند متوقف شد و از سال 2011 شروع شد تا آخرین ، یعنی بازی های دریایی 2017 در مالزی.

نیروی زمینی لی Qiu Ciang ، اکنون برای متوقف کردن سلطه تیم فیل های سفید مبارزه خواهد کرد. در آماده سازی ، تیم ملی آقایان ، فقط یک مسابقه را کسب می کند ، یعنی در مسابقات قهرمانی آسیا در ایران. این مسابقات که با حضور کشورهای آسیایی برگزار می شود ، توسط تیم ملی آقایان به دنبال ترکیب بندی و تجربه بازی با سایر کشورها شد. کاپیتان ، نزار جلفیکار ادعا می کند ، اندونزی و تایلند دارای منابع یکسان ورزشکار هستند ، اما از نظر ساعات پرواز در خارج از کشور از دست داده اند.

پخش زنده تلویزیون Kompas TV را 24 ساعت بدون توقف در https://www.kompas.tv/live از دست ندهید. برای اینکه جدیدترین ، کاملترین و مستقیمترین گزارشات از مناطق مختلف اندونزی را از دست ندهید ، اجازه دهید در کانال YouTube YouTube Kompas TV مشترک شوید. همچنین زنگ را فعال کنید تا در صورت وجود یک فیلم جدید ، به شما اطلاع داده شود.

رسانه های اجتماعی تلویزیون کامپاس:
فیس بوک: https://www.facebook.com/KompasTV
اینستاگرام: https://www.instagram.com/kompastv
توییتر: https://twitter.com/KompasTV
خط: https://line.me/ti/p/٪40KompasTV

  • تمامی حقوق این ویدئو متعلق به وبسایت یوتیوب و کاربر KOMPASTV میباشد و دکتر تیز هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آن نخواهد داشت.
  • در صورتی که ویدئو شما توسط پلیر دیدئو پخش نشد، میتوانید از پلیر اصلی یوتیوب (قابل استفاده برای کاربران خارجی) استفاده کنید.

امتیاز ویدئو (از پنج نمره) : 4.83
تاریخ انتشار ویدئو : 2019-11-26 02:46:42
کلمات کلیدی مرتبط با این ویدئو :
والیبال ایران

منتشر شده توسط رسانه تصویری دکتر تیز

منبع یوتیوب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × چهار =