آرامش پیانو موسیقی – تمرکز ، مطالعه ، استراحت ، بهبود ، موسیقی صلح آمیز [#1814]

تعداد لایک های ویدئو : 4795

تعداد دیسلایک های ویدئو : 101

تعداد مشاهده ویدئو : 428473

منتشر شده توسط کانال : relaxdaily

مشاهده بصورت مستقیم (یوتیوب)

در صورتی که ویدیو مورد نظر با دیدئو پخش نشد شما میتوانید با استفاده از پخش کننده اصلی یوتیوب آن را مشاهده نمایید. (پلیر اصلی یوتیوب در سمت راست این متن قرار گرفته است.)

توضیحات

لذت بردن از یک جلسه موسیقی پیانو آرامش بخش دیگر: موسیقی پیانو صلح آمیز که می توانید به عنوان موسیقی آرامش بخش ، به عنوان موسیقی برای مدیتیشن ، موسیقی شفابخش ، به عنوان یک موسیقی آرام آرام ، به عنوان موسیقی اسپا ، به عنوان موسیقی پس زمینه ، برای تمرکز ، مطالعه و یا ایجاد آن استفاده کنید. در دفتر شما ، اما البته فقط برای لذت بردن.

یک روز فوق العاده داشته باشید!
مایکل (نوازنده آرامش بخش *)

عنوان (با این لحن): جلسه پیانو # 1814
هنرمند: استراحت روزانه

موسیقی آرامش بخش خود را در Spotify ، Apple Music و Patreon نیز در دسترس قرار می دهم.

به من در پاترون بپیوندید:
https://www.patreon.com/relaxd Daily

برای ویدیوهای جدید موسیقی (و موسیقی 24/7) لطفاً از کانال من بازدید و مشترک شوید:
https://www.youtube.com/relaxd Daily (اگر می خواهید اعلان دریافت کنید ، زنگ اعلان را تیک بزنید!)

* اگر شما در پروژه موسیقی من تازه کار هستید: من مایکل یک سازنده موسیقی هستم (آهنگسازی می کنم ، پخش می کنم ، ضبط می کنم ، موسیقی می سازم) و بار دیگر در سال 2011 بار دیگر در YouTube بارگذاری کردم.

من معتقدم موسیقی می تواند بسیار بیشتر از سرگرمی خالص باشد. این می تواند یک موسیقی متن زیبا باشد که ما را در یک لحظه ، در طول روز یا در زندگی همراهی می کند. هدف و سفر من ایجاد زیباترین موسیقی ممکن است – یک آهنگ در یک زمان. تا در پایان با موسیقی متن صاف ، سبک و گرانبها برای شما قرار بگیریم.

بسیاری از خلاقیتهای من به عنوان موسیقی پس زمینه در حین انجام کارهای ذهنی یا خلاقانه ، به عنوان موسیقی برای مطالعه ، انجام کارهای خانه ، به عنوان موسیقی آرامش بخش ، آبگرم ، بار ، سالن ، موسیقی کافه ، به عنوان موسیقی برای یوگا ، در حالی که مراقبه یا به سادگی برای پر کردن فضای خود از آرامش استفاده می کنند. و موسیقی متن فیلم مثبت

موسیقی من به اندازه یک ژانر نیست بلکه درباره یک احساس است. یک راه زندگی. با موسیقی من سعی می کنم کمی از گرما و سرعت خود را از زندگی عموماً پر مشغله استفاده کنم. موسیقی متن برای شما ، هنگامی که شما نیاز به برخی از آهنگ های آرام و مثبت ، خنک کننده و آزاد کننده دارید.

با تشکر از شما برای گوش دادن ، پسندیدن و دوست داشتن ، به اشتراک گذاری و اظهار نظر! متشکرم که پروژه موسیقی من را دنبال و حمایت کردید!
مایکل

© 2018، relaxdaily.net – patreon.com/relaxd Daily

  • تمامی حقوق این ویدئو متعلق به وبسایت یوتیوب و کاربر relaxdaily میباشد و دکتر تیز هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آن نخواهد داشت.
  • در صورتی که ویدئو شما توسط پلیر دیدئو پخش نشد، میتوانید از پلیر اصلی یوتیوب (قابل استفاده برای کاربران خارجی) استفاده کنید.

امتیاز ویدئو (از پنج نمره) : 4.90
تاریخ انتشار ویدئو : 2018-10-16 12:13:35
کلمات کلیدی مرتبط با این ویدئو :
پیانو

منتشر شده توسط رسانه تصویری دکتر تیز

منبع یوتیوب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.