پنجره ای رو به خانه پدری سه شنبه 5 آذر

تعداد لایک های ویدئو : 123

تعداد دیسلایک های ویدئو : 26

تعداد مشاهده ویدئو : 8725

منتشر شده توسط کانال : Iranefarda TVnetwork

مشاهده بصورت مستقیم (یوتیوب)

در صورتی که ویدیو مورد نظر با دیدئو پخش نشد شما میتوانید با استفاده از پخش کننده اصلی یوتیوب آن را مشاهده نمایید. (پلیر اصلی یوتیوب در سمت راست این متن قرار گرفته است.)

توضیحات

این شماره از برنامه را با شعری از دفتر اشعار دکتر علیرضا نوری زاده آغاز می نماییم. ابتدا اشاره ای به سخنان سید علی خامنه ای و ادعای پیروزی او بر مردم خواهیم داشت. سپس به دیدن گزارشی از مصاحبه های دروغین حکومتی می نشینیم و در ادامه همراه با شما خوبان به گفتگوی تلفنی با یکی از معترضین از شیراز خواهیم پرداخت. در پی آن به دیدن گزارشی از سرکوب مردم توسط نیروهای سرکوبگر و آدمخوار رژیم و عذر خواهی وزیر ارتباطات خواهیم نشست و در انتها به منطقه خواهیم رفت و شما را در جریان رویداد های مهم منطقه قرار خواهیم داد. با ما باشید و برنامه پنجره ای رو به خانه پدری را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید، منتظر شنیدن نظرات شما پیرامون این برنامه هستیم.

  • تمامی حقوق این ویدئو متعلق به وبسایت یوتیوب و کاربر Iranefarda TVnetwork میباشد و دکتر تیز هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آن نخواهد داشت.
  • در صورتی که ویدئو شما توسط پلیر دیدئو پخش نشد، میتوانید از پلیر اصلی یوتیوب (قابل استفاده برای کاربران خارجی) استفاده کنید.

امتیاز ویدئو (از پنج نمره) : 4.13
تاریخ انتشار ویدئو : 2019-11-26 19:47:06
کلمات کلیدی مرتبط با این ویدئو :
شجریان

منتشر شده توسط رسانه تصویری دکتر تیز

منبع یوتیوب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × چهار =