سقوط شاتل فضایی کلمبیا با The Evpatoria Report – Taijin Kyofusho

تعداد لایک های ویدئو : 3

تعداد دیسلایک های ویدئو : 0

تعداد مشاهده ویدئو : 33

منتشر شده توسط کانال : Merdad

مشاهده بصورت مستقیم (یوتیوب)

در صورتی که ویدیو مورد نظر با دیدئو پخش نشد شما میتوانید با استفاده از پخش کننده اصلی یوتیوب آن را مشاهده نمایید. (پلیر اصلی یوتیوب در سمت راست این متن قرار گرفته است.)

توضیحات

برای من که از طرفداران هر نوع موسیقی بی کلام هستم رسیدن آهنگهای ناب از طرف دوستان که به سلیقه من آشنایی دارند،انرژی تازه ای برای سپری کردن زندگی محسوب می شود.

چند روز پیش بود که یکی از دوستان موزیکی بی کلام در سبک پست راک را برایم در تلگرام ارسال کرد.بعد از 2 3 روز گوش دادن به این آهنگ آن را برای دوست موزیک بازم پلی کردم و شروع نشده گفت” میدونی این مکالمات توی بیسیم مربوط به چیه؟” گفتم”خب از هیوستون گفتنش مشخصا ربط داره به فضاپیما و فضا و..” بهم گفت آره،اما خب مربوط به شاتل فضایی کلمبیاست که در سال 2003 سقوط کرد و هر 7 سرنشینش کشته شدند. تازه از آن شب معنی آهنگ برایم عوض شد و بعد از جستجوی یوتویوب و یافت نکردن ویدویی با این موزیک ناب تصمیم گرفتم یک ویدیو درست کنم. البته که جز اولین کارهایم است برای همین تیر انتقادهایتان را به جای من به زیرپاهایم بزنید:]] چون اسب پیشکشی را دندانهایش را نمیشمارند.

گروه سوییسی The Evpatoria Report تصمیم گرفت تا نام این قطعه را Taijin Kyofusho انتخاب کند.با یک جستجو می توان فهمید کلمه ژاپنی تایجین کیوفوشو نوعی سندروم روانی‌ست و البته که ارتباط بین این اسم و سقوط کلمبیا کمی سخت است.

merdad.ir/2019/07/227/

  • تمامی حقوق این ویدئو متعلق به وبسایت یوتیوب و کاربر Merdad میباشد و دکتر تیز هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آن نخواهد داشت.
  • در صورتی که ویدئو شما توسط پلیر دیدئو پخش نشد، میتوانید از پلیر اصلی یوتیوب (قابل استفاده برای کاربران خارجی) استفاده کنید.

امتیاز ویدئو (از پنج نمره) : 5.00
تاریخ انتشار ویدئو : 2019-07-17 13:41:12
کلمات کلیدی مرتبط با این ویدئو :
فضاپیما

منتشر شده توسط رسانه تصویری دکتر تیز

منبع یوتیوب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.