# سودان درگذشت استاد رزمنده سرطان ، با کلیک بر رحمت و بخشش .. داستان مبارزه او در مواجهه با سرطان

تعداد لایک های ویدئو : 11

تعداد دیسلایک های ویدئو : 0

تعداد مشاهده ویدئو : 204

منتشر شده توسط کانال : Elhadi هـــادی

مشاهده بصورت مستقیم (یوتیوب)

در صورتی که ویدیو مورد نظر با دیدئو پخش نشد شما میتوانید با استفاده از پخش کننده اصلی یوتیوب آن را مشاهده نمایید. (پلیر اصلی یوتیوب در سمت راست این متن قرار گرفته است.)

توضیحات

قلب غم و اندوه و آن چشم به پاره شدن و من به تو بخش ، ولید به غمگین

برای کسانی که ولید را نمی شناسند کلیک کنند .. این داستان با سرطان و بخشی از زندگینامه ولید معطر که برای همیشه در قلب ما مانده است.

ولید با سلامت روح با سرطان بدن مبارزه می کند و از معشوق حمایت می کند
به نقل از روزنامه تغییر ، داستان یک جنگجو ما را ترغیب می کند تا از این مسئله کنار بیاییم:
وی گفت: "یوسرا من را خیلی دوست دارد ، به عنوان مثال ، او تا الان مرا می بیند ، اگرچه می بینم که ظاهر من به دلیل اثرات جراحی های متعدد که در طول درمان قبلی برای من انجام شده است ، تغییر شکل یافته است. من تحت دو عمل جراحی بزرگ شکمی قرار گرفتم و او یک کیسه خارجی سوار شد تا مرا از روده ظریف خارج کند و تا زمانی که شیمی درمانی متوقف شود با من ادامه خواهد داد. من می بینم مناظر من تحریف شده است ، اما وسرا مرا زیبا می بیند. "
معمولاً وقتی از خواب بیدار می شوم خون کمی روی بالش پیدا می شود. این با گذشت زمان با تزریق سرکوب کننده سیستم ایمنی که قبلاً به آن اشاره کردم ناپدید می شود. "
عبارات فوق گزیده هایی از "خاطرات جنگجو برای سرطان" یک مدافع حقوق بشر و فعال برای تغییر "ولید کلیک" است که در نیمه اول نوامبر 2016 تصمیم به انتشار تجربه خود را به عنوان یک جنگجو برای سرطان … از طریق صفحه فیس بوک خود … و شروع به نوشتن در مورد بیماری خود و هنوز … اما چه کسی آیا آن شوالیه نجیب است که تصمیم گرفت با بیماری مخوف مبارزه کند و آن را در یک میدان نبرد (معالجه) فتح کند. وی علیرغم شدت درمان شکایت نکرد و علی رغم سختی بیماری ، از بهبودی ناامید نشد.
اما همه اینها از رنگ آبی بیرون نیامد و با ظهور بیماری به دنیا نیامد … جوانی فولید زندگی خود را با اعتقاد به ارزش ها و اصول بشریت گذر کرد و روح و اندیشه او را فراتر برد و او را در جایگاه اصلاح طلب و رهبر قرار داد و الهام بخش انسان سازی زندگی بدون سر و صدا یا سخنان توخالی دشوارترین و صادقانه ترین راه زندگی را با آنچه او ایمان می آورد و اعمال می کند ، قرار داد. خود او در ریتم زندگی خود ، بنابراین کل زندگی او به نقاشی کامل بشریت در تمام نمادهایش تبدیل شد ..
کودکی و جوانی:
وی که در 28 مه 1980 در ابیاد متولد شد ، به همراه خانواده در سال 1989 به خارتوم نقل مکان کرد ، جایی که پدر ارتش وی به پایتخت نقل مکان کرد ، جایی که ولید تحصیلات خود را در بهاری به پایان رساند ، قبل از این که در سال 1998 به دانشگاه خارطوم ، دانشکده مهندسی مکانیک منتقل شود. وی در سال 2005 به دانشگاه نیل ، دانشکده بازرگانی ، گروه جامعه شناسی و کار اجتماعی رفت و در سال 2009 فارغ التحصیل شد. سپس در سال 2010/2011 به قاهره رفت و برای تحصیل دیپلم گفتار در از دست دادن گفتار و گفتار ، برای همکاری با گروه هایی با نیازهای ویژه مانند اوتیسم ، اختلال شنوایی ، مشکلات صوتی و غیره استفاده کرد.
ازدواج ساده و واقع بینانه:
ازدواج ولید یکی از اپیزودهای انقلابی ازدواج سنتی با غریبگی وی بود ، ولید در مورد همسرش یوسرا اوکاشا می گوید که او معشوق او و زنی است که به ارزشها و تعهدات حقوق بشری اعتقاد دارد و می افزاید که او اصلی ترین حامی وی در سفر بیماری است.
رابطه من با یوسرا مبتنی بر ایده مشارکت بود … و برای گفتگو در مورد تمام جزئیات زندگی ما با یکدیگر صریح و آشکار. به طوری که ما با هم چیزها روبرو می شویم .. شور و شوق وجود دارد که وجود دارد اما همیشه در همه چیز بحث و مشارکت وجود دارد. روابط ما در سال 2011 آغاز شد و درگیری در ماه ژوئن اتفاق افتاد 2012 سپس ازدواج در تاریخ 28/12/2013 بود. ما از ابتدا تصمیم گرفتیم که از زهکشی اسراف دور بمانیم و همه مراسم را با یکدیگر تعیین کنیم … درک این که اگر از ابتدا همه آنچه را که می خواهیم مشخص نکردیم ، تحت کنترل جامعه اطراف خود خواهیم بود تا اینکه درگیری خیلی ساده بود فقط در آن حضور داشتیم خانواده من و خانواده یوسرا حتی از عموها و عموها دعوت نشده اند که مستقل تر و ساده تر باشند و چون اینگونه نیست ما ظرفیت مالی را برای صرف هزینه های فراوان داریم و حتی اگر در کشوری مانند سودان پول داشته باشیم که در آنجا بسیار فقیر است ، با خرج های فراوان و سوء تغذیه کودکان ، برون گرایی فقدان همبستگی با کل جامعه است.
  در نیمه اول سال 2013 ، شرایط مالی ما اجازه نداد که ازدواج به اتمام برسد و ما تخمین زدیم که برای تکمیل آن حداقل 10 میلیون نیاز داریم. یوسرا در واقع چیزهای خود را می خرید. توجه ما به مجهز کردن خانه متمرکز شده بود. من از مشاغلی که انجام دادم پول کمی داشتم ، اتاق خواب (تخت و کمد) و یخچال را کار کردیم. بعد از آن شروع کردیم که بقیه مردم یسرا مجموعه ای از صندلی و اجاق گاز را اهدا کنند و ماشین لباسشویی نیز توسط برادرش به ما اهدا شد. در پایان ماه 11 سپری شد کارمزد حدود 12 و نیم هزار نفر از کارهای قبلی است. ما آن را به صورت اقساطی دریافت کردیم ، صبر کردیم تا اینکه پنج میلیون را تمام کردیم و تمایل خود را برای ازدواج در دو هفته اعلام کردیم … ابتدا موضوع عجیب بود و مردم یوسرا بعد از آن موضوع را به خوبی پذیرفتند و به نحوه کار با یک دعوت نامه در مقیاس کوچک علاقه مند شدند که این ایده این بود که یک باشگاه را کرایه می کنیم و همه مراحل را با برخی از شروع قرارداد اما فهمیدیم که بودجه ما اجازه نمی دهد ، ما ساده تر کردیم و قرارداد را در یک مسجد بزرگ دریایی کار کردیم و ساعت پنج عصر بود و ما یک مراسم ساده کار کردیم وقتی مردم یوسرا (بگینا) و لباس کشور خود را پوشیدیم. یوسرا .. ساعت 9 شب رسیدیم زمان ما که ما در حال اجاره … .aserta کمی گسترش یافته و مشغول به کار Azumh ناهار اما Almaazim تجاوز نمی 150 نفر .valvkrh بر مشارکت و ساده سازی تا حد امکان در مراسم و که همکاری ساخته شده بر روی محبت و عشق و باز بودن به همان اندازه که ممکن است، و مهمتر از آن، که ما Shayleen برخی از آنها و رفتن در زندگی ما است.
بعد از ازدواج با چالشهای بسیار بزرگی روبرو شدیم که چگونه خودمان را به یک وضعیت اقتصادی مناسب تبدیل کنیم و خود را در مطالعه ، کار و موارد دیگر توسعه دهیم .حتی در مراسم ازدواج ما نیز تحت فشارهای بسیاری قرار گرفتیم و به همه چیزها آنگونه که می خواهیم دست نیافتیم ، اما فکر می کنم به میزان زیادی (نیازهایمان) دست یافته ایم.
سازگاری با خود:
انسان باید با اصول حقوق بشر با خود سازگار باشد و به آن اعتقاد داشته باشد. باید بین کلمات و کردار و همه اعمال هماهنگی وجود داشته باشد ، نمی تواند یک مدافع باشد و تفکر و رویکرد شما در تضاد با اعمال شما باشد ،،
با این صحبت ولید ایده سازگاری با خودش را تا این حد قابل توجه توضیح داد
ولید از قبل چهره ای غیر عادی است

  • تمامی حقوق این ویدئو متعلق به وبسایت یوتیوب و کاربر Elhadi هـــادی میباشد و دکتر تیز هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آن نخواهد داشت.
  • در صورتی که ویدئو شما توسط پلیر دیدئو پخش نشد، میتوانید از پلیر اصلی یوتیوب (قابل استفاده برای کاربران خارجی) استفاده کنید.

امتیاز ویدئو (از پنج نمره) : 5.00
تاریخ انتشار ویدئو : 2019-10-22 16:24:33
کلمات کلیدی مرتبط با این ویدئو :
مریخ

منتشر شده توسط رسانه تصویری دکتر تیز

منبع یوتیوب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 2 =