بررسی: همه چیز با Ford F150 5.4 Triton V8 اشتباه است

تعداد لایک های ویدئو : 7678

تعداد دیسلایک های ویدئو : 898

تعداد مشاهده ویدئو : 957114

منتشر شده توسط کانال : DEBOSS GARAGE

مشاهده بصورت مستقیم (یوتیوب)

در صورتی که ویدیو مورد نظر با دیدئو پخش نشد شما میتوانید با استفاده از پخش کننده اصلی یوتیوب آن را مشاهده نمایید. (پلیر اصلی یوتیوب در سمت راست این متن قرار گرفته است.)

توضیحات

Junkyard Ford 5.4 Swap Engine! ثروتمند با مشکلات بیشتر در مورد Ford F150 با 5.4 Triton V8 روبرو می شود زیرا موتور اصلی را برای قراضه در این ساخت کامیون سفارشی تعویض می کند.
بررسی های بیشتر: https://www.youtube.com/playlist؟list=PLYbEYVyB_NH8s01waiBIpoWjB2z-4MeU7

00:10 F150 بررسی اجمالی
07:15 5.4 نمای کلی اهدا کنندگان
08:49 حذف موتور
09:06 ابتدا ورودی را دریافت کنید
09:38 سیم کشی دوباره به هم
11:19 تست رانت رانت

http://debossgarage.com

Merch، Tape Boss & Parts قطعات خودرو. https://debossgarage.com/store
ما را در پاترون پشتیبانی کنید. https://www.patreon.com/debossgarage

Rich را در توییتر دنبال کنید https://twitter.com/debossgarage
Rich را در اینستاگرام دنبال کنید. https://instagram.com/debossgarage
Rich را در Facebook دنبال کنید. https://facebook.com/debossgarage

** اگر این فیلم مفید بود ، لطفاً به آن "انگشت شست" بدهید و اشتراک را در نظر بگیرید. **

متن آهنگ: "Travelin" توسط SWIB (https://soundcloud.com/swib-1) CC BY-SA 3.0
حسن نیت موسیقی از موسیقی اپیدمی http://share.epidemicsound.com/deboss (محاکمه رایگان 30 روزه)

هیچ تضمینی: تمام اطلاعات ارائه شده در این فیلم "AS-IS" و بدون ضمانت ارائه شده است. هیچ ضمانت صریح یا ضمنی از هر نوع ، از جمله ضمانت های ضمنی از تجارت یا تناسب اندام برای یک هدف خاص ، با توجه به اطلاعات و یا هرگونه استفاده از اطلاعات در این فیلم ساخته نشده است. DEBOSS GARAGE ("DG") هیچ گونه نمایشی را ارائه نمی دهد و هیچ گونه ضمانتی از هر نوع صحت یا کامل بودن اطلاعات یا محتوای این ویدیو را گسترش نمی دهد.

مسئولیت مسئولیت پذیری: DG به طور خاص مسئولیت مسئولیت تخلفات ناشی از خسارت های اجتناب ناپذیر یا متعارف را مسئولیت می داند و مسئولیت هرگونه خسارت و خسارت وارده به شخص را در نتیجه استفاده یا سوء استفاده از هر یک از اطلاعات یا مطالب موجود در این ویدیو را بر عهده نمی گیرد. DG توصیه می کند هنگام کار با ابزارهای برقی ، بالابرهای اتومبیل ، ابزارهای بالابری ، جکهای ایستاده ، تجهیزات الکتریکی ، ابزارهای صاف ، مواد شیمیایی ، روان کننده ها یا سایر ابزارها یا تجهیزات دیگری که در این ویدیو دیده می شود یا ایمن باشد توصیه می کند. DG مسئولیت هرگونه ضرر و زیانی را که در اثر استفاده ، سوءاستفاده یا اتکا به اطلاعات و محتوای این ویدیو متحمل شده ، بر عهده گرفته یا متعهد نیست.

در خطر خود استفاده کنید: این فیلم فقط برای اهداف اطلاعاتی است. این وظیفه شماست که ایمنی و وضعیت جسمی خود یا شرایط مشتری خود را ارزیابی کنید و به طور مستقل تعیین کنید که آیا از این اطلاعات یا محتوا در این ویدیو استفاده ، استفاده یا انطباق کنید. هرگونه تعمیر و اصلاح خودرو و یا اصلاح آن ممکن است منجر به آسیب شود. با انجام داوطلبانه هر کاری که در این فیلم نشان داده شده است ، شما خطر هرگونه صدمه ناشی از آن را فرض می کنید. امنیت شما تنها مسئولیت کاربر است و نه DG.

  • تمامی حقوق این ویدئو متعلق به وبسایت یوتیوب و کاربر DEBOSS GARAGE میباشد و دکتر تیز هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آن نخواهد داشت.
  • در صورتی که ویدئو شما توسط پلیر دیدئو پخش نشد، میتوانید از پلیر اصلی یوتیوب (قابل استفاده برای کاربران خارجی) استفاده کنید.

امتیاز ویدئو (از پنج نمره) : 4.48
تاریخ انتشار ویدئو : 2016-11-13 13:00:02
کلمات کلیدی مرتبط با این ویدئو :
سریع و خشن 8

منتشر شده توسط رسانه تصویری دکتر تیز

منبع یوتیوب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.