Warning: file_put_contents(/home/lb1drt/domains/drtiz.ir/public_html/wp-content/uploads/2020/06/psp-videos/319576-youtube_KULyTOAaH-g.jpg): failed to open stream: Permission denied in /home/lb1drt/domains/drtiz.ir/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/sitemap/init.php on line 1273

کازاخستان: حمل بار با ایستگاه فضایی MIR

تعداد لایک های ویدئو : 0

تعداد دیسلایک های ویدئو : 0

تعداد مشاهده ویدئو : 45

منتشر شده توسط کانال : AP Archive

مشاهده بصورت مستقیم (یوتیوب)

در صورتی که ویدیو مورد نظر با دیدئو پخش نشد شما میتوانید با استفاده از پخش کننده اصلی یوتیوب آن را مشاهده نمایید. (پلیر اصلی یوتیوب در سمت راست این متن قرار گرفته است.)

توضیحات

روسی / نات

کشتی باری پروگرام روز یکشنبه با ایستگاه فضایی میر مستقر شد و مواد غذایی ، سوخت و تجهیزات مورد نیاز برای آماده سازی ایستگاه فضایی پیری را برای ترک برنامه ریزی شده خود به ارمغان آورد.

کنترل ماموریت و سه عضو خدمه – کیهان نویسان روسی ویکتور آفاناسیف و سرگئی آددیف و فضانورد فرانسوی ژان پیر هوزیرایر – اسکله را تحت نظر داشتند.

کشتی Progress M-42 جمعه گذشته و تنها دو روز پس از حل و فصل روسیه با مشاجره با ملت آسیای میانه در مورد استفاده از سایت پرتاب ، از کیهان رود Baikonur در جمهوری سابق کازاکستان خارج شد.

یک کاردستی تأمین کننده حامل سوخت ، اکسیژن و تجهیزات حیاتی رایانه با موفقیت در ایستگاه فضایی میر روسیه در اواخر روز یکشنبه متصل شد.

این اسکله پس از یک هفته عدم اطمینان صورت گرفت که مقامات فضایی روسی در پی متقاعد کردن همکاران در جمهوری سابق شوروی قزاقستان برای برداشته شدن ممنوعیت پرتاب فضا از مرکز فضایی بایکونور بودند.

بایکونور که در زمان اتحاد جماهیر شوروی ساخته شده است ، در قلمرو قزاقستان واقع شده است و قرار است روسیه اجاره سالانه خود را به صدها میلیون دلار بپردازد.

اندکی پس از انفجار در 5 ژوئیه ، یک موشک حمل و نقل پروتون روسی با حمل ماهواره نظامی به حومه قزاقستان سقوط کرد ، مقامات قزاقستان ممنوعیت پرتاب های بیشتر را لغو کردند.

به نظر می رسید که پرتاب کشتی باری Progress – که در ابتدا برای 14 ژوئیه برنامه ریزی شده بود – به طور نامحدود به تعویق بیفتد و این نگرانی از خدمه روسی – فرانسوی میر در حال فرار از مدار در حال گذر زودتر به دلیل نبود منابع وجود دارد.

SOUNDBITE (فرانسوی):
"این ایستگاه فعالیت خود را تا آوریل ادامه خواهد داد. طرف فرانسوی امیدوار است که همکاران روسی ما بودجه کافی برای نگهداری ایستگاه در وضعیت فعلی خود داشته باشند."
پشتوانه آلن لبرت ، رئیس مأموریت فضایی فرانسه در روسیه

اما یک هیئت روسی با قزاقستان به مصالحه رسید و موافقت خود را برای تجدید تأخیر در پرداخت اجاره بهاكونور آغاز كرد و این كار با قسطی 50 میلیون (میلیون دلاری) دلاری در روزهای اول اوت آغاز شد.

پیشرفت در تاریخ 16 ژوئیه پرتاب شد و این در پی انفجار یک موشک حمل و نقل زنیت در 17 ژوئیه صورت گرفت.

اما قزاق ها اصرار داشتند كه ممنوعیت موشك های پروتون را تا زمان ایجاد شرایط حادثه 5 ژوئیه حفظ كنند.

SOUNDBITE (روسی):
"اگر قزاقستان پرتاب را ممنوع می کرد ، ما می توانستیم در اجرای کامل برنامه ناکام باشیم و به اندازه کافی برای پرواز بدون سرنشین ایستگاه میر آماده نباشیم. در واقع اکنون به اندازه کافی غذای آب ، اکسیژن و غیره در هواپیما وجود دارد. این تأخیر نکرد. ما هیچ مشکلی در کار ایجاد نمی کنید ، ما برنامه را دنبال می کنیم. "
پشتیبان: ولادیمیر سولوویف ، سخنگوی مأموریت

اکنون کیهان نویسان موجود در میر ، روس های ویکتور آفاناسیف و سرگئی آددیف و ژان پیر هونیر فرانسوی ، می توانند مقدمات پیاده روی های فضایی را که برای اواخر این ماه – 23 و 27 ژوئیه برنامه ریزی شده است ، آغاز کنند.

کنترل ماموریت روسیه اعلام کرده است که خدمه – احتمالاً آخرین ایستگاه – در 28 اوت به زمین باز خواهند گشت.

می توانید این داستان را از طریق بایگانی AP مجوز دهید: http://www.aparchive.com/metadata/youtube/f3f355974e77a221a9218cf807312d76
درباره APP بایگانی اطلاعات بیشتری کسب کنید: http://www.aparchive.com/HowWeWork

  • تمامی حقوق این ویدئو متعلق به وبسایت یوتیوب و کاربر AP Archive میباشد و دکتر تیز هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آن نخواهد داشت.
  • در صورتی که ویدئو شما توسط پلیر دیدئو پخش نشد، میتوانید از پلیر اصلی یوتیوب (قابل استفاده برای کاربران خارجی) استفاده کنید.

امتیاز ویدئو (از پنج نمره) : nan
تاریخ انتشار ویدئو : 2015-07-21 17:21:37
کلمات کلیدی مرتبط با این ویدئو :
سفینه فضایی

منتشر شده توسط رسانه تصویری دکتر تیز

منبع یوتیوب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 5 =