گفتگوی تی وی پلاس با آرش سجادی حسینی دستیار حسن فتحی در سریال شهرزاد/قسمت اول

تعداد لایک های ویدئو : 2

تعداد دیسلایک های ویدئو : 1

تعداد مشاهده ویدئو : 453

منتشر شده توسط کانال : TVPLUSS

مشاهده بصورت مستقیم (یوتیوب)

در صورتی که ویدیو مورد نظر با دیدئو پخش نشد شما میتوانید با استفاده از پخش کننده اصلی یوتیوب آن را مشاهده نمایید. (پلیر اصلی یوتیوب در سمت راست این متن قرار گرفته است.)

توضیحات

آبروریزی بزرگ در سینمای ایران؛ بچه پولداری که نقش یک فیلم سینمایی رقیب اصغر فرهادی را خرید و فیلمش پنج میلیون تومان فروخت/از یک بازیگر لااوبالی چه توقعی دارید؟!/شهاب حسینی استانداردهای ایده آل من را ندارد/آرش سجادی حسینی دستیار حسن فتحی در سریال شهرزاد در گفتگو با تی وی پلاس مطرح کرد.
آرش سجادی حسینی که پیش از این با عنوان دستیار کارگردان در سینمای ایران شناخته می شد و همچنین دستیار حسن فتحی در سریال دیدنی شهرزاد بود، این روزها تصمیم به ساخت دومین فیلم سینمایی بلندش به نام سپیدان دارد. او مهمان گفتگوی تی وی پلاس شد تا هم از این فیلم سینمایی که در کشور ترکیه و بازیگران تُرک و ایرانی ساخته می شود برایمان حرف بزند، هم از تجربیات یک دستیار کارگردان پرسابقه برایمان بگوید که به چشم خیلی از اتفاقات پشت پرده را دیده و حرص می خورد.

قسمت اول این گفتگو را از کانال سینمای تی وی پلاس ببینید.

  • تمامی حقوق این ویدئو متعلق به وبسایت یوتیوب و کاربر TVPLUSS میباشد و دکتر تیز هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آن نخواهد داشت.
  • در صورتی که ویدئو شما توسط پلیر دیدئو پخش نشد، میتوانید از پلیر اصلی یوتیوب (قابل استفاده برای کاربران خارجی) استفاده کنید.

امتیاز ویدئو (از پنج نمره) : 3.33
تاریخ انتشار ویدئو : 2016-09-24 07:25:25
کلمات کلیدی مرتبط با این ویدئو :
جومونگ

منتشر شده توسط رسانه تصویری دکتر تیز

منبع یوتیوب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8a7eb802