چرا سعودی ها در یمن از دست می دهند؟ – VisualPolitik EN

تعداد لایک های ویدئو : 12246

تعداد دیسلایک های ویدئو : 1671

تعداد مشاهده ویدئو : 953597

منتشر شده توسط کانال : VisualPolitik EN

مشاهده بصورت مستقیم (یوتیوب)

در صورتی که ویدیو مورد نظر با دیدئو پخش نشد شما میتوانید با استفاده از پخش کننده اصلی یوتیوب آن را مشاهده نمایید. (پلیر اصلی یوتیوب در سمت راست این متن قرار گرفته است.)

توضیحات

اگر مدتی در VisualPolitik مشترک شده باشید ، می دانید که عربستان سعودی سومین ارتش مجهز در کل دنیا را دارد. به علاوه ، آنها از هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی و ارتش کشورهای همسایه پشتیبانی می کنند. آنها بیش از 180 هواپیمای جنگی ایالتی و 300000 سرباز مسلح با بهترین سلاح ها دارند. از طرف دیگر ، آنها نیمی از تعداد سربازان را دارند و اسلحه هایی که با آنها مسلح شده اند بسیار مدرن نیست …

به نظر می رسد یک نبرد تقریبا نابرابر است ، درست است ؟! خوب ، در این صورت ، این ممکن است شما را متعجب سازد که بدانید عربستان سعودی این جنگ را از دست می دهد … چگونه می توان توضیح داد که چرا یکی از پیشرفته ترین ارتشهای جهان نمی تواند یک دسته از چریکها را مورد ضرب و شتم قرار دهد؟ خوب ، امروز ما می خواهیم به این سؤال پاسخ دهیم.

و فراموش نکنید که برای بازدید از پادکست دوست ما ، رسانه تجدید نظر:
http://www.reconsidermedia.com/

  • تمامی حقوق این ویدئو متعلق به وبسایت یوتیوب و کاربر VisualPolitik EN میباشد و دکتر تیز هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آن نخواهد داشت.
  • در صورتی که ویدئو شما توسط پلیر دیدئو پخش نشد، میتوانید از پلیر اصلی یوتیوب (قابل استفاده برای کاربران خارجی) استفاده کنید.

امتیاز ویدئو (از پنج نمره) : 4.40
تاریخ انتشار ویدئو : 2017-07-27 19:00:04
کلمات کلیدی مرتبط با این ویدئو :
عربستان و یمن

منتشر شده توسط رسانه تصویری دکتر تیز

منبع یوتیوب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + چهارده =